Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon'dan xbox almak

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar xbox360 almayı düşünüyorum,biraz fiyat araştırması yaptım da türkiye ve yurtdışı fiyatları arasında saçmalık derece fark var.

amazon.com'da elite edition 399$ , yanında fable 2 ve halo3 orjinal oyunla geliyor, gittigidiyorda yine elite edition ama yanında oyun filan yok 800 milyon lira...

amazonun fiyatı gayet uygun geldi bana ama sorun şu ki,ben amazondan türkiyeye sipariş verirsem bunun gümrükte takılma filan durumları olur mu? cebimden extradan çok fazla bi para çıkar mı? nedir ne değildir yurtdışından alışveriş yapma konusunda bilgisi olanlar biraz aydınlatırsa çok iyi olur,teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

amerikadaniste.com gibi bir site aracılığyla getirmende fayda var. Onlar hem kargo firması hemde gümrük müşaviri ile anlaşmalı. Tek başına getirtebilirsin gift ayağına falan. Ama gümrükte kalırsa ciddi masraf çıkartırlar. Ayrıca kargoda bişey olursa şirket içindeki fatura kadar bedelini karşılar. O da bir risk. Bu yukardaki tip bir kuruluş ile getirdiğin zaman (kargo parasını zaten vericeğini varsayarak) ekstradan komisyon ve gümrük için bir ücret vericeksin. Kendini garantiye almak için bence iyi bir tercih.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

amerikadaniste.com gibi bir site aracılığyla getirmende fayda var. Onlar hem kargo firması hemde gümrük müşaviri ile anlaşmalı. Tek başına getirtebilirsin gift ayağına falan. Ama gümrükte kalırsa ciddi masraf çıkartırlar. Ayrıca kargoda bişey olursa şirket içindeki fatura kadar bedelini karşılar. O da bir risk. Bu yukardaki tip bir kuruluş ile getirdiğin zaman (kargo parasını zaten vericeğini varsayarak) ekstradan komisyon ve gümrük için bir ücret vericeksin. Kendini garantiye almak için bence iyi bir tercih.

önce sevindim şu siteyi görünce ama ekşide hiç iyi şeyler yazmamışlar hakkında

onun yerine easyshop diye birşey buldum dhl'in.
http://www.dhl.com.tr/publish/tr/tr.high.html
Türkiye'ye gelmeyen ürünleri getiriyor ama gümrüğe takılma varmı yokmu bilemiyorum. Eğer yoksa süper birşey olur
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...