Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ultimaya başladım..

eysofspeyds

Öne çıkan mesajlar

Ufff lisedeykene, aslında lisede falan olduğum yoktu, Kehanet-Senkron-Cafeterra. Üç tane cafe değiştiren sabit tayfa. Sabahın 7,5-8 inde başlardık ultima oynamaya. Saat 11 gibi bütün kadro toplanırdı. Numeheriu'ler Decra'lar Rıpper'lar 3 sülale :P. Aynı anda masalardan kalkılır kapı önünde sigara içilir. Aynı anda masalar oturulur oyuna devam edilirdi. Hey gidi hey.
Not: Cafenin duvarında ki borç listesindeki paralrın toplamı milyar oluyordu herhalde(Eski paraya göre yeni tl anlamayın sonra:P)
Sosyal ağlarda paylaş

sanane & nebula günleri vardı bi zamanlar. akşam kahveyi sigarayı alıp brit bank yakınında ortamı kurup sohbete başlardık. soldaki köprüden PK lar sataşmaya başlardı nefes nefese ekşınlara giderdik. etrafta dilenenler olurdu agaboy lütfen para ver diye cam silenlerden farkı yoktu.

Giyim zevki vardı. Siyah leather skirt giyip soyunan kız serverın zengini olabilirdi, bi de tamer ise olay bitmişti

Eve kıstırılan pk grubu mekandan ölmeden çıkamazlardı.

AAAAAAAH AH

kesinlikle katılıyorum o arkadaşa, UO yarattığı ortamı ile ve çevreniz ile hayatınız boyunca 1 kere yakalayabileceğiniz bi fırsat oyunudur. Ama artık yok 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

KahnX said:

sanane & nebula günleri vardı bi zamanlar. akşam kahveyi sigarayı alıp brit bank yakınında ortamı kurup sohbete başlardık. soldaki köprüden PK lar sataşmaya başlardı nefes nefese ekşınlara giderdik. etrafta dilenenler olurdu agaboy lütfen para ver diye cam silenlerden farkı yoktu.

Giyim zevki vardı. Siyah leather skirt giyip soyunan kız serverın zengini olabilirdi, bi de tamer ise olay bitmişti

Eve kıstırılan pk grubu mekandan ölmeden çıkamazlardı.

AAAAAAAH AH

kesinlikle katılıyorum o arkadaşa, UO yarattığı ortamı ile ve çevreniz ile hayatınız boyunca 1 kere yakalayabileceğiniz bi fırsat oyunudur. Ama artık yok 8-)

hadi lan ordan dah geçen gün baba ben craftdan başka bişiyi beceremezdim tek işim dagger spamleyip bs kasmaktı tın tın VIŞŞUP diyen kim ?
Sosyal ağlarda paylaş

hahah hayır

favorim hırsızdır kesinlikle ama. UO hayatımda kimseye hissettirmeden neler çaldım

1 milyon goldumu dolandırdıklarında açmıştım hırsızı asdfad

Kim binek zannedip küçültülmüş vezne ayısını binek ayı diye alır ki

UO BUDUR! VARMI WOWDA BU ?

http://img10.imageshack.us/img10/1537/gemic.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Benim oyuna başladığım ilk zamanlarda hep bir hayalim vardı. Jhelom a gidecem. Orada kendi aleminde takılan bir savaşçı olacam diye. Ama olmadı ultimada yapamadığım tek şeydi. Karakteri açar açmaz. Direk britte doğduğum yerde önemde bir gate açılı verdi. Sonra cafenin içinden D&W clanından Pala Numeheriu'nin lafı. Sidra Atla içeri. Girdim içeri. Şehir yüzü göremedim. Direk bir hafta dönüşmeli kastırıldım orada. Bir hafta sonra ilk action umun sonunda pk oldum. Bir daha da hiç mavi olamadım. Hep içimde bir ukte olarak kaldı ki hala da öledir. Bir gün yeniden başlarsam eğer. Sırf bunu yapmak için başlayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Haha minocda minerdım,nerdeyse 10 dkda bir olan pk saldırıları yüzünden hiding 100lenmişti.İşi bilen pk madene duvar çekip wis quas yaparken bilmeyen ya duvar çekip beklerdi,ya da fire wall atardı,ki esas komiği bu.Vın diyerekten ateşten geçip köprüye koşmak ayrı zevkti^^
Sosyal ağlarda paylaş

Demin bahsettiğim olaydan dolayı hayata pk olarak başladığımdan mı nedir? Mavileri hep alçak bulmuşumdur! Çünkü adam mavi diye güveniyorsun çat gidiyorsun!!! Ama pk iken öle değil. Çünkü diğer pk da düşmanın. Belli ki kapışacaksınız. Boş umutlara kapılmıyorsun. Biz pk'lar mavilerden daha onurluyduk bence. Onurluyduk evet, Fakat kötüydük de:P
Sosyal ağlarda paylaş

Pk'lar arasında dile gelmemiş bir anlaşma vardı.Önce bütün mavileri öldür (Özellikle itemi sağlam olan) arada itemi saglam pkyı öldür.

Misal: +15 veya fire/ice robe'li 2 pk, +12 itemli 5 mavi ve 3 tane pk olmak üzere üç grup varsa önce pklar mavilere dalar ama birbirlerini de kollarlar mesela +15'li pk corp por yedi mi, diğer pklar da ona saldırır.Orda görünmeyen bir siyaset var çok fena.Siyaset Bilimciler tez bile yazabilir bununla ilgili,o kadar derin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir oyunda pro olamadım. Uo olsun WoW olsun diğer tür oyunlar olsun. Hep böle bişiler yapmaya başladığımda oyundan soğuttum kendimi manyak mıyım neyim. Şimdi yazarken aklıma geldi ben bir şeye bağlanamıyorum. Ulan sigarayı bile tiryaki oldum iyice bağlandım diye geçen gün bıraktım.
Az kaldı biraz daha dellenirsem kişisele topik açacam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...