Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızları Anlamak volume 423423

cogitoz

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

yayt ne kasiyorsunuz, takilin iste abi. hatunu anlamiyosan da, anlasamiyosunuzdur zaten. cünkü olay bi hatunu anlayabilmekten degil, bir insani anlayabilmekten geciyor. sen gerekli özveriyi, fedakarligi gösteremeyeceksen onu anlamak icin, e birak yol ver gitsin ozman.
ha bi de sayko dengesiz hatunun tekine denk geliyorsunuz, direkt bütün KIZLAR anlasilmaz oluyor.
''benim dilberi anlamak'' die topik acin bi dahakine, daha iyi edersiniz. lütfen.

hangi hatun gelip surda erkekleri anlayamamak diye topik aciyo? siz cok anlasildiginizdan degil merak etmeyin.

efendim biz karilar, msnde aglasiyoruz. cünkü gayet normal bir olay sevdicegi anlayamamak/anlasamamak vs.vs.. yani kisacasi demek istiyorum ki, birakin tüm kadinlari anlamayi, kendi kiz arkadasiniza yogunlasin.
bu sorunu public ortamlara tasiyinca kadinlari cözebilceginizi mi sandiniz?
hayir. cözemezsiniz tabi bu mantikla devam ederseniz.

ay yeter.

öfy denen angut yüzünden 4 kere editledim mesajimi arkadasim, kabul etmiyorum.

Aşmış bitirmiş tavır yaparken diğer aşmış bitirmiş tavırları eleştirmek de neyin nesi? Çok basit anlayamamak msnde ağlaşın herkes bunu kabul etsin. Kadınları çözebildiğinizi mi sandınız hodoyt hodoyt. KOÇUM BE YÜRÜ
Sosyal ağlarda paylaş

cogitoz said:

Aşmış bitirmiş tavır yaparken diğer aşmış bitirmiş tavırları eleştirmek de neyin nesi? Çok basit anlayamamak msnde ağlaşın herkes bunu kabul etsin. Kadınları çözebildiğinizi mi sandınız hodoyt hodoyt. KOÇUM BE YÜRÜ

senin algida ve üzerine advanced bi modda aktarimda siciciligin var dostum, ben diyorum ki kizlar söyle kizlar böyle yazmak yerine, kendi kapasiteni cok da zorlamaktansa, o kafacagizinda kendini yipratmaktansa kendi kiz arkadasina yogunlas, cünkü kiz erkek arasi süren birbirini anlayamama olayı senin suraya actigin konuyla cözümlenmicek, kimse birden isigi görmicek kafasinda, kimse aydinlanmicak.

diyelim ki ilk mesajindan insanlar bisi anladi yine de bu is burda bitmicek, senin yasin kac bilemiyorum, uzundan kastettigin iliski ne onu da bilmiyorum ama, bu is böyle hayatin bi gercegi, bosu bosuna klise laflarla ortaligi germeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

olayı dramatize edip aşk acısı çekiyorum dememişim okuma yazman yok mu? forumda bir sürü başlık var hepsinde erkekler konuşuyo, aha alın size kafası çalışan bi kız arkadaşımın kızlar hakkındaki yorumu falan filan diye yazmışım. kendi hayat tecrübelerinizle okuyup anlamadan yorum yapmak yerine bi düşünün derim ben.

kızlar benziyor, erkekler benziyor, hepsi aynı ya da hepsi farklı bu genellemelerin neden yapıldığı tartışılmalı. ama ortada fol yok yumurta yokken gelip "ayh yeter ya konuşulmasın bu böyle" demek de pek sağlıklı yaklaşım değil hani
Sosyal ağlarda paylaş

dayanamıyorum ve kızlarla olan replerimi harcamak uğruna yardıma muhtaç darda kalmış erkek kardeşime kucak açıyorum ve meseleye dalıyorum :
SİZ kızlar duygusal yaratıklarsınız.Duygunun olduğu yerde stabillik yoktur çünkü duygunun kendisi stabil değildir.Bu yüzden kızlar hakkında standart bir formül oluşturamayız.Yapılması gereken anlık gözlemler ve anlık değerlendirmeler not edip , bunlarla bir standart parametresi oluşturmaya çalışmaktır.Şimdi SİZ burda bu masum kardeşimi topluca aranıza alıp dalga geçen siz vicdansız kızlar !! Bu kardeşimin duyguları anlamak anatomiyi keşfetmek yolunda girdiği tünelde çıkardığı bu haykırışlar çok mu anormal ?? SORUYORUM SİZE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...