Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

back

Guru

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Bir süre L2 ye ara vermiştim ve şimdi geri dönüyorum, biraz önce CDkey aldım fakar beta account u bir türlü active olmadı o yüzden yeni account yaratmak zorunda kaldım.

Çoğunluk hangi serverdaysa bende orada başlayayım yine, şu an online birileri varsa ses versin =)[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk ihtimal yine bartz da oynarim ama orda da bir char acarim. Umarim cabuk baymam sifirdan kasmak cidden bayik =/[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

valla direk creel'in yakasına yapışıyorsun :) PL PL diye bagırıyordu forumda, işte mis gibi yeni char var ehe pl yapsın

zaten char transferinde toplanmış oluruz o yüzden şimdilik serverı pek sallamıyorum ben

neyse yattım ben :)
*!ZZZZzzzzzzzzzz.......*[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

"insan bazen, masanın üzerinde duran çakmağı göremeyyo"
hilmi teke

Sosyal ağlarda paylaş

valla gurucugum baska servera gitmek gibi bi hainlik yaparsan inad eder o serverda senin ust levelin olur peisnden ayrilmaz olum melegin olurum :P bahk tehdit bile ettim yani :)
beta accni nasil actiramadin canim kardesim gecmsih ossun tekrardan kasman kotu yardim etmeye calisirim elimden geldigince[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

Lol eyvallah =)

onu CS ye sordum dün gece beta account um banlanmış o yüzden açılamıyormuş napalım sağlık olsun..

Bu arada ben Human fighter açtımda bu son patch lerle değişen bir şey varmı? archerlar hala uber mi =D melee bir char açıcam ama hala tam karar veremedim.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

melee açıcam ve ben pvp'de yapacam diyorsan
şuan seçebileceğin 2 class var birisi gladiator biriside assasin
human açmışsan devam işte warrior ordan gladiatore :)
lvl 49 da 9 skilin oluyor daha ne istersin
combo manyağı yaparsın milleti[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...