Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasil bir oyun COH?

Gulay

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Donanim problemlerinden dolayi SWG bir sure ara vermistim, sonradan da elim bir turlu SWG den arkadaslari ozlememe ragmen, oyuna bir daha gitmedi.

Siteyi karistirirken bir baktim bizim Devvo bu oyunu oynuyormus, Devvocum, nasil bu COH? bir de Linage 2 yi denedin mi?

Bana biraz kisisel bilgi verirsen sevinirim. Su an icin her iki oyunu da aldim ama baslamadim

Gulay
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gulay, 30 Mayıs 2004 12:50 tarihinde demiş ki:
Selam,

Donanim problemlerinden dolayi SWG bir sure ara vermistim, sonradan da elim bir turlu SWG den arkadaslari ozlememe ragmen, oyuna bir daha gitmedi.

Siteyi karistirirken bir baktim bizim Devvo bu oyunu oynuyormus, Devvocum, nasil bu COH? bir de Linage 2 yi denedin mi?

Bana biraz kisisel bilgi verirsen sevinirim. Su an icin her iki oyunu da aldim ama baslamadim

Gulay

kısaca anlatiim..
sanki oyunda lag ping yok gibi ve aksyon egleniyorum yani savaşırken
istedigin gibi hero nu ayarlıyorsun kafandaki yaptıktan sonra şehirde kotuleri yok ediyorsun...[signature][hline]Jinnz Norton - Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda aradaslik ust seviyede dun 8 kisilik grup kurduk adamlar chat yapmaktan goreve gitmiyo sanki konusmak icin oynuyolar oyunu =) hic kimse cikari icin bisi yapamiyo(istesede yapamaz =) )pvp falan yok ama acayip egleniecegin grubunla gidebilecegin mob alanlar var mis ki ben daha gormedim =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gulay, 30 Mayıs 2004 12:50 tarihinde demiş ki:
Selam,

Gulay

Gülay Ablacım, aramıza hoşgeldin tekrar.

İki oyunun da (Lineage2, CoH) betalarını oynadım. Lineage2 nin arabirimi, genel yapısı SWG'den sonra çok kötü geldi.

CoH ise gayet basit, yapman gereken kendine bir süper kahraman yaratıp Paragon City şehrinin mahallelerinde dolanıp kötü adamları safdışı etmek.

Oyundaki level sistemi bildiğimiz şekilde ancak ismi "security level" olarak geçiyor. Security levelınız düşükse belli alanlara (tehlikeli bölgelere) giremiyorsunuz.

Oyunda kazanacağınız influenceler ile güçlerinize bonus sağlayacak enchantmentları satın alabilirsiniz. Enchantmentlar ayrıca moblardan loot olarak düşüyor.

Şu an için aklıma gelenler bunlar, spesifik sorular sorarsanız elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Combat olayı gayet basit, action barınızda bulunan güçlerinizin kısayollarını kullanarak moblara zarar vermeye çalışıyorsunuz.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

oo hosgeldin gulay cok eğleniceksin bu oyunda ben oyuna ilk baslarken sadece karakter yaratma ekraninda 45 dakka takildigimi bilirim :))[signature][hline]The KresanT
Science Blaster LVL 14
City of Heroes Justice Server

Msar Kariudo Of Eclipse Galaxy
Colonel Of The Imperial Troops On Dantooine
Co-Founder Of TURK Clan
Loyal Protector Of Hi'lal City

[Bu mesaj DA2019 tarafından 30 Mayıs 2004 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

karakter yaratmak çok eğlenceli. oyundan bile daha eğlenceli :) 1 gecede 4 kere değiştirdim karakteri. bikere kostüm olayı süper. çok detaylı yapmışlar ve iki kostüm birbirine benzemiyo. saatlerce kostüm dizaynıyla uğraşılabilir. ayrıca birsürü power seçeneği olduğu için her hero hem görünüm hem özellik bakımından çok farklı oluyo birbirinden.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle ilerki seviyelerde level atladığın zaman hakikaten çok keyif alıyosun, ama öldüğün zaman da aldığın debt bir o kadar kötü...

Karakter yaratmak inanılmaz zevkli, saatlerce başında vakit geçirebilirsiniz.

Gülay abla, karakterini yarattıktan sonra detaylarını gir, listeye seni de ekleyelim.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle düşün dostum:

Senin level olmana da 500 xp var. Öldükten sonra da 700 xp debt aldın. Bundan sonra alacağın xpler ikiye bölünerek (10luk adam öldürdün, 5 level xp'ne, 5 de debt xp'ne gidecek) dağılacak.

Yani; Sen level atlamak için 50 adam öldürmen gerekirken debt yüzünden bu sayı iki katına çıkacak. Debt ve normal xp dağılımı her zaman eşit olmuyor, ama kabaca mantık bu. Yani ne kadar çok ölmek, o kadar yavaş level atlamak demek.

Haa, bu demek değil ki, ölmene az kala tabanları yağla, gruptan kaç. Eğer grubunuzda 1-2 healer varsa emin olun ki, size yardım edeceklerdir. :) Kaç kere 5-10 hp varken ölümden döndüğümü bilirim. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 01 Haziran 2004 12:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

CoH mu? Mageler kendilerini patlatıyolar ya da Vahziloksa "embalmed"la başlayan elemanlar kendilerini patlatıyolar. Eğer scrapper ya da tanker diilsen yakınlarına hiç girme.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

cot olum o coh diil :))[signature][hline]The KresanT
Science Blaster LVL 16
City of Heroes Justice Server

Msar Kariudo Of Eclipse Galaxy
Colonel Of The Imperial Troops On Dantooine
Co-Founder Of TURK Clan
Loyal Protector Of Hi'lal City

[Bu mesaj DA2019 tarafından 01 Haziran 2004 16:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DooMKaiseR, 01 Haziran 2004 15:53 tarihinde demiş ki:
cot olum o coh diil :))

Evet CoT olcak CoH diil.

CoT= Circle of Thorns...[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Ya peki bu oyunda sırf normal adamları mı dövüyoruz?Ben bu oyunu alsam scrapper olurdum ve yanınada uzuuun zıplamadan alırdım (Spiderman olıyım maksat :) ) Mesela oyunda kötü karakterleri yönete birileri yok mu? Hani şu klasik 'Dünya benim olacakkkk!!' diyen dallamalar.Onları pataklamak istiyorum ben birazda.Yoksa spiderman 2 geliyo onu açar hem thug'ı döverim hem Doctor Octavius'u :)[signature][hline]Deno O'Connor-Eclipse

Master Commando,Master Marksman,Master Medic,Master Scout,Master Pistoleer,Master Rifleman,Master Carbineer,Master Brawler,Fencer

[Bu mesaj Obi-Wan tarafından 01 Haziran 2004 19:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Deno, bahsettiğin adamlar var, moblar üç sınıfa ayrılıyor kendi içlerinde, minion, liutenant ve boss. Liuetenant ve bosslar tıpkı playerlar gibi güçlere sahip ve oldukça zorlar. Eğer istersen "Benim minionlarla işim olmaz, bossları keserim" diyebilirsin. Ama hiçbir boss yanına 1-2 minion almadan dolaşmıyo. :-P[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...