Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Varmısın Yokmusun Paris Hilton

HaciYatmaz

Öne çıkan mesajlar

Baggio said:

Law said:

Ben dediklerinin aksini demedim, yerden göğe kadar haklısın belki, şu kadar akraba yakınları, şu kadarı sözleşmeli v.s. yinede aptallık olarak görüyorum.

"Sen ne kadar gerçekleri açıklarsan açıkla, ben konunun içeriğini hiç bilmediğim halde görüşümden zerre vazgeçmeyeceğim, haksız çıkmam imkansızdır" diyorsun yani. Tamam o zaman, olgunca.

Haklıyım demiyorum, birşey hakkında ahkamda kesmiyorum konu haklısın, değilim mevzu değil ki ama görüşümden vazgeçmeyeceğim elbet, çünkü o sahneyi gördükden sonra bende oluşan intiba bu. Ne olursa olsun paris hilton diye tezahürat etmek, aptalca. Saçma sapan bir yarışma programinda, insanların format gereğide olsa kendilerinden geçmeleri, kabir azabı çekmeleri, ağlamaları v.s v.s zaten aptalca ("bence")), bundan dolayı böyle yarışmaları izlemem, katılmayıda düşünmem v.s v.s paris hiltonda tuzu biberi olmuş.

Görüşlerimin "subjektif" olduğunu biliyorsunuz gelipde açıklama yapmayın, çünkü olay haklıyım, haklısın durumu değil. Kendi fikrimi beyan ediyorum, sizde edebilirsiniz elbet. Format böyleyse o zaman format aptalca derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...