Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kironikil ?

Peka

Öne çıkan mesajlar

Saçma bi age limit yazisi var şu anda Hepsi Teen gözüküyo da millet kalkip bunak serveri No pvp filan saçmalarsa batar bu oyun ne demek şimdi benim arkadaşim benden 9 yaş büyük diye ben onunla oynayamayacakmıyın böle mantiksizlik var mi ?[signature][hline]BeLaLıYıM !
Evil Thoughts Lay Behind The Dark Skin.
®Stalker®
Casperet ( The Drow Assasin )
Msn : [email protected]
ICQ = 29533131
Sosyal ağlarda paylaş

Herifler iyice sapıttı, lionnada kaos var şu an millet karakterimi adult server ına nasıl geçiririm diye kavga çıkardı durup dururken. Sözde bugun item dupe edenler banlanıyordu toptan bi alaka varmı acaba.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

adult server?
teen server?

noluo be?

aloeee açıklama yazın, harbi anlamadım. bi serverdan iki tane mi oldu? mesela şuan 2 tane gustin mi var? biri teen diğeri adult şeklinde?

neye göre adult veya teen? real life yaş larına göre mi? oyundaki levellarına göre mi? yada account açtırma tarihine göre mi?

üwe üwe cahil kaldım :(

[Bu mesaj karakedi tarafından 01 Haziran 2004 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna girince server seçme ekranında ping yerine artık Teen yazıyor herbirinde, şu şekilde

Age Limit
---------
teen
teen
teen
teen
vs vs..

bunu gören millet çıldırdı adult server ıdamı açılıcak açılırsa oraya nasıl geçicez diye. Ben bi anlam veremedim her server ın karşısında teen yazıyor. Oyunu sadece gençler oynayabilir gibi saçma ama ciddi yorumlar yapanlar falan oldu millet coştu.
Herifler bi açıklamada yapmadı ne oyunda ne site da bu ne laubaliliktir
[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]

[Bu mesaj Dariel tarafından 01 Haziran 2004 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

efet dimi adult olanlarda boyle yol ustunde mektep falan aciyolar oralar bir baska oluyor cinnah tarzı olusuyor..

Sacma zaten bu NCSOFT tan bi dallamayı kızılay yada taksim meydanında bi sallandırcaksın bak bakalım bi daha boyle bir şey oluyor mu ! :P[signature][hline]Actions are more louder than words!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...