Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithril Dagger

DALtanyan

Öne çıkan mesajlar

Abi bunu yapmak icin level 36 bir artisan lazim aranizda bana yardım edebilcek olan var mı ?

Ingredients
- 2 steel mold, Level 2
+ 5 braided hemp, Level 1 (10 total)
+ 5 stem (50 total)
+ 5 iron ore (10 total)
+ 5 coal (10 total)
- 8 mithril dagger blade
-185 gemstone d
+220 steel, Level 1
+ 5 varnish (1100 total)
+ 5 iron ore (1100 total)
+220 cokes, Level 1
+ 3 coal (660 total)
+ 3 charcoal (660 total)
-550 crystal d grade

Yanina + koyduklarim benim yapabilceklerim level 18 bi dwarfim var 1-2 saat e kadar questi alip gece scav yapicam materyal toplmaya basliycam ama crystal d grade , gemstone d grade , mithril recipe , steel mold ve mithril dagger larda yardıma ihtiyacim var.. Diger dwarfım daha level 10 steelleri onla yapıcam biliyorum 10 saatimi flan alcak en azından ama halledicem.

Bana mithril daggerlari nerden ne kadar alabilcegimi recipe crystal ve gemstone u da nerden bulcagimi anlatabilcek bi arkadaş lütfen.[signature][hline]Darkened - Bartz

msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

sakın bladeleri toplamadan diger materyellere gecme bu hataya cok dusen oldu tabiri caizse iclerinde patladı cunku materyaller en kolay onemli olan recipe ve ana parcası
d grade gemstone ve crystalli giran dan oyuncualrdan alabilirsin 580-590f alandı galiba tanesi
[signature][hline]Arthad LvL 55 Silver Ranger @ kain

[Bu mesaj -Ari- tarafından 01 Haziran 2004 16:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi işte o konuda bana yardım lazım onun daggerlarni kim satar ne kadardan satar recipe i kim satar o ne kadardir ? Cünkü bende artisan char yok. Onlarda benim takildiğim köylerde satilmiyo.. Yuksek level adamların oldugu mekanlarda vardir heralde diye sordum size.[signature][hline]Darkened The Assassin - Bartz
Ufaklik The Scavenger - Bartz
KaraSakal The Dwarf - Bartz
msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

8 tane blade i cikmisti
sonra recipesini satin almistim 25k ya
bi baktim steel&cokes bulmak kasinti
sattim hepsini geçtim[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?

[Bu mesaj baaluo tarafından 01 Haziran 2004 17:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...