Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başkan DEMİRÖREN

Pascal

Öne çıkan mesajlar

Ya bu adam inşallah 2 sene sonra gittiğinde kulüp darmadağın olmaz, borcu olmayan kulübü alıp batırmak , borcu olanı almaktan daha kolay.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

cok ıyı oldu ya bende sevındım bu adamın gelmesını ıstıyorudum bakalım sımdı nasıl bır gelısme olıcak takımda ıyımı kotumu olcak hep beraber gorıcez[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

ne şomu kardeşim benim çok sağlam kaynaklarım var(sabo'nunkilerden iyi olmasın aehue. kusura bakma sabo aklıma geldi birden ehueheh)

said:
Raid3r, 31 Mayıs 2004 00:23 tarihinde demiş ki:
galiba demirören zidan'a afrika kupasında hem ahmed hassan hem bu giderse 2 eksikle zor olur o dönem diye sıcak bakmıyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 30 Mayıs 2004 22:46 tarihinde demiş ki:
bu arada midoyla ahmed hassan aynı takımda olursa kavga çıkar ben söyliyim. biri ahmet hossam biri ahmed hassam. ya biri diğerine senin adın ahmet hassan kemal olsun derse nolacak ?
LOL[signature][hline]Absolut, 24 Mayıs 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Ya insan insanı .... mi yavv ayıptır günahtır beee
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw bu Reha nerden cıktı ya. Bu adam kadar cahılce konusan, devamlı sallayan adam gormedım. Yonetıme renk katmak ıcınmı gırdı bu adam ?
Dun yıne neler sacmaladı neler. Bjk'nın Gs'den daha fazla taraftarı var fılan dıyor, daha fazla sampıyonlugu var dıyor. Bu ne ya ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 30 Mayıs 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
abi okan koç'un süper hüper oynadığı kaç tane maç seyrettiniz ki :) böle kafadan 5-6 yıl oynar filan diyorsunuz ben de onu anlamıyorum :)

Bjkjye gelmeden once genclerbirliginde keske izleseydin...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 31 Mayıs 2004 16:14 tarihinde demiş ki:
ağır sallıyo harbi reha. yahu tabi ki de fenerbahçe de galatasaray da daha fazla istemekte haklı. neymiş efendim 1910 yılındaki şampiyonlukmuş, avrupa başarısıymış.

bir takımın maçlarını izleten faktör başarıları değil, taraftar sayısıdır.

YUH BEA ne kadar terbiyesizsiniz...

Aslında feneri ligden dusurmek lazımdı iki sene once nede olsa avrupada 0 cekmişti ve kendi ismini en rezil 2. takım olarak altın harflerle yazdırmıstı... Bide pişkincene daha cok para alcaklarmıs...

İyi o zmn ligden dier butun takımları atalım sadece gs ve fb kalsın onlar kendi aralarında eglensin devlet butun paralarını onlara versin... Boylece EN BİRİNCİ olursunuz...

Ulan ingilterede falan lige yeni cıkan takımlara yardımcı olmak için havuzdan hakkettiginin ustunde para veriolar ii takımlar zaten baska yerlerden bulur die tv haklarını daha pahalıya alıolar ama turkiyede en birinci fener ve gs daha fazla para istiyolar neden cunku kendilerini padişahın sol kolu zannediolar...

Ayıp ya sadece kendinizi dusunmeyin biraz etrafınıza bakın bu lig kalitesi 2-3 takımla cıkmaz en azından 5-6 takımın sampiyonluk için ugrasması lazım...[signature][hline]

[Bu mesaj _Tora_ tarafından 31 Mayıs 2004 16:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 31 Mayıs 2004 16:47 tarihinde demiş ki:
ya hayır bak anlaşamadığımız bi nokta var tora.

havuzdan alınacak için kıstas nedir ?

başarı mı ? başarıysa eğer, bi kere anadolu takımlarına para vermeyelim. beşiktaşın da geçen sene daha fazla para alması lazımdı, fenerbahçenin de bugün alması alzım.

Turkiyede:basarı kıstasıyla verilir ve ilk yapılan anlasmada bunlar belirlenir sampiyon olana su kadar yuzde verilir ikinciye su kadar die gider bu ve her sene deişmez...
Mesela İngilterede: Verilecek paranın 580(kesin emin deilim) alınır ve bu parayı daha onceden anlasıldıgı gibi 1. yuzde bilmem kac 2. bilmem kac die gide daha sonra dier %20lik kısım federasyonun on gordugu gibi lige yeni gelen takımlara ve mali durumu cok kotu takımlara belli yuzdelerle tekrar verilir...

said:
fizban, 31 Mayıs 2004 16:47 tarihinde demiş ki:teşvik mi ? o zaman istanbulspora yıllardır para niye verilmiyor ? kimse niye ağzını açmıyor ?

Bunu anlamadım

said:
fizban, 31 Mayıs 2004 16:47 tarihinde demiş ki:taraftar sayısı mı ? zaten bu durumda beşiktaşın söyleyeceği pek birşey kalmaz.

Bu ise fb ve gsnin istedigidir bunda turkiyede nufus sayımı yaparken tuttukları takımda sorulcak ondan sonra yuzdeye goremi verilcek yapmayın...
P.S.: Fb ve gsnin bu istegi kesinlikler rant saglamak amacından baska bi şey deildir.. Direk bencillik yaparak kendilerini yukseltmeye calısıolar...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...