Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chronicle 1 update Haziran ortası..

Evr

Öne çıkan mesajlar

http://boards.lineage2.com/tm.asp?m=298188
nasıl iyi oldu anlatamam valla ilac gibi geldi ne kadar gec cıkarsa o kadar iyi :) tahmınen haziran ortasınıda gecicek bence ay sonu gibi gelcek haziran ortasında test serverı(yuksek levellı oyunculara invitation gelebilirmis public olmazsa) acarlar 1-2 hafta test edıp dıger serverlara eklerler o yuzden kasabıldıgınız kadar kasın c1den sonra fiyatlar yukselcek (kore serverınde boyle olmus)yaratıklar hızlandıgı ıcın solo takılanlar biraz zorlanabilir.
-ayrıca sadece c1 e gecilmiycekmis Kore serverında bugune kadar yapılan tum kucuk updateler-bugfixlerde eklenicekmis yani Kore serveri ile senkronize olucagımız anlamına ve dolayısıyla cok kucuk belki hic gecikme olmadan c2yede gecebilcegimizi gosteriyor.[signature][hline]Arthad LvL 55 Silver Ranger @ kain
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyatlar dahada yükselirse ben bu oyunu bırakırım abicim. Zaten açlıktan ağzımız kokuyor.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ben c1e geçmeden önce gastra ile kukuri satıp parayi bi kenara koymak istiyordum, fiyatlar yükselecekse hiç kasmiyim o zaman :)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 36 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
KaraTank of Gustin - Lvl 17 Human - Warrior

[Bu mesaj karakedi tarafından 31 Mayıs 2004 10:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende uzun süre çıbıldak gezdim.

sanırım level 22 - level 24 arası dyrandan wooden bp çıktı, bende uzerine 3k koyup gaiters aldım, daha sonrada wooden helm dustu. boylece wooden setim olmuştu, hatta seti tamamladımd iye çok sevinmiştim :P

level 30da mihtril set aldım, keşke daha önce alsa imişim, +300mp verdi. sufer rahat bi şekilde level almaya başladım (mana bitmediginden ok ataibliyordum çılgınca)

şuan manticore setim var, mutluyum :P

level almak için solo kasıyorsanız ve yavaş yaratıklara gidecekseniz benim tavsiyem mithril mage settir, yok normal takılıyorsanız benim afford edebielcegim tek zırh manticore idi. onu kullanıyorumşuan zaten.

ari: bu arada senin zırh nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

bende elven scout'im, ranger olacam
set e pek gerek yok suan icin ranged unit oldugum icin
bundan dolayi suan olan str bowu satip elven bow alicam
yani bugun-yarin alirim
daha mantikli olur dimi set yerine daha iyi bir bow almak
cok fazla bir p atk farki yok aslinda ama kararsiz kaldim ne yapacagim konusunda
seti en cok istememin en buyuk nedeni gorunumumu degistirmek cok sikildim ayni setten :D
bu arada execution ground da takiliyorum berserker falan kesiyorum siz lvl 28 iken ne kesiyordunuz veya 32 ye kadar ne kestiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...