Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

seneye avrupa kupalarının ve winning eleven'ın zevki kalmadı...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Real düzenli devlet yardımı alıyo kraliyetten...[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ Tey,Tey,Teyyy..
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./ Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları... Powered bY Korax & Pascal.Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 24 Mayıs 2004 15:47 tarihinde demiş ki:
bende Van Nistelrooy'u aldıklarını okudum
ve bu arada Totti'de bence %90 real'de walter samuel emerson totti hepsini alıyo real çünkü roma batıyo italyada türkiyedeki gibi borç içinde yüzüp takılamıyosunuz roma borçlarını kapatamazsa fiorentina gibi olacak

güvenilir kaynaklarıma göre nistelrooy ile ilgili 1 haber bile çıkmadı.
totti ise satılmayacak. büyük futbolcu olarak sadece emerson ve samuel'i satacağını açıkladı roma. bunlardan başka yıldız satmayacağız dediler[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

ve fener avrupayı sallar di mi?
ahaha :D

said:
Fistan, 24 Mayıs 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
real bigün batar buraya yazıyorum bakın...sona fistan dediydide biz inanmadık demeyin :D
hele seneyede sportif bi başarı gelmezse önce beckham alay konusu olur sonra diğerleri çöküş başlar.sene 2007 real çöker.
[signature][hline]NbaTurk forumu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 25 Mayıs 2004 00:51 tarihinde demiş ki:
said:
LvL_Sabo, 24 Mayıs 2004 16:14 tarihinde demiş ki:
güvenilir kaynaklarıma göre
ehuhe :)

takip ettiğim ciddi web siteleri demek istedim yani =)[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben alıyorum Henryi bakıyorum keyfime (Arsenali almak önemli değil henry tek başına oynuyor nasıl olsa )

Ah bu arada bunun yeni versiyonlarında böle olmadığını sade bir bozukluk sonucu henrynin bu kadar güçlü olduğunu kısaca buglı bir oyuncu olduğunuda söliyim belki hala bilmeyen vardır :=)[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

Ooo Roma napıyor ya? Emerson ve Samuel gidiyor utanmasalar Mancini ve Totti yide satcaklar. Hiç düşünüyorlar mı Roma taraftarlarını?(Misal ben:))[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...