Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ceren

Buyse

Öne çıkan mesajlar

http://www.facebook.com/pages/Ceren-GURSOY/62186157078?sid=6dd8da1f5c30b3cc3a9c7256b8d49291&ref=search

said:
ahmet sarı slm ceren.ben yemek teyiz purogramını hiç iz lemezdim bi bakim dedim seni gördüm seni çok sevdim senle ark olmak istiyorum msn adresin varsa ben yazıyorum msn mi eklersin eklemeni çok isterim ceren ([email protected]) ben sen den çok hoşlan dım çok güzel sesin var ben seni tutuyodum senin kazan manı çok istiyodum ama onlar bilerek senin yemek lerine az puan werdiler
*********S_E_S_İ_N__Ç_O_O_O_O_K__G_Ü_Z_E_L******** *********S_E_S_İ_N__Ç_O_O_O_O_K__S_E_V_İ_Y_O_R_U_M******** CEREN

Ahmet Sarı ceren ben istanbul fatihte oturuyorum seninle ark olmak istiyorum ben ceren msn mi weriyorum istersen ekle ([email protected]) istiyen herkes eklesin

adam saykoya bağlıyor sonra

said:
Ahmet Sarı s.a caner misin nesin tanı mıyorum seni cerenlen doğru konuş ben onu seviyorum benlen çıksada çıkmasada kardeşim gibi seviyorum yani onlan doğru konuş

Caner Taşdelen mrb ceren ben caner sen çok güzelsin ben ce 1.sen olabilirdin

Ahmet Sarı lanetli prens misin nesin doğru konuşlan cernlen

Lanetli Prens oo n yemek yapan elleriini yiirim ...:) ööyle gzel bi yüzün var kii baka kalmamak elde değiill
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...