Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jackson mı ibanez mi? tavsiye

Godwin

Öne çıkan mesajlar

floyd rose olan les paul kasa 24 perde çift humbucker olan humbuckerlarını single gibide kullanabileceğim ayarı olan bir gitar olsa keşke.
bu arada

www.music123.com
buraya bi göz gezdirin[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

[Bu mesaj Craven tarafından 13 Mayıs 2004 10:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Floyd rose lu les paul lerde var.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum, Birer yıl arayla aldığım iki adet custom shop esp explorer ım var Bridge ve neck te emg 81 takılı + ikiside floyd rose tremololu.Tok tonlar için en ideal iki üç markadan biridir, ltd de kalite olarak çok üstün bir alt markadır üst modelleri güvenilerek alınabilir.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Dariel beni kastetmedigini söldiysende ben belirtmek isterim.Ben 5 rekat metal dinleyen bi adamım jazz güsel hoş bir müziktir bana göre.İyi bi gitarist sayılmam.Benim cogu metal manyagı arkadaşım gitarda belli oranda kendilerini aştılar ve hemn hemn hepsi metalden soguyup jazz a felan kaydılar ben bu arkları gördügüm için buradan böyle bir sonuç çıkarmaktayım
dier arkadaşa yanlış örnek olduysam özür
Sosyal ağlarda paylaş

ya beni şu an düşündüren effect için ne alsam?

yane single distortion pedalı mı yoksa

bi preamp mi yoksa bi effect proccessor mu?

single distortion pedalları çok gürültü gibi yani boss ların distortionları böle cak cak tan başka bişey değil :)
effect proccessorlerde geçiş sıkıntısı yaşiosun galiba öle diolar
preamp alıp kendie effektimim ortaya koysam :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

200 euroya almış olduğum bi yamaha pacifica 112'im var. geçen sırf bu ibanez hede tartışmaları yüzünden gittim 500 dolarlık bi ibanez denedim ve daha bir sürü gitar..

adam çalmayı bilmeyince ister les paul çalsın ister squire pek bir şey farketmiyor. içimde kalmasın yazayım dedim, konuyla pek alakası yok ama..[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 13 Mayıs 2004 18:03 tarihinde demiş ki:
ya beni şu an düşündüren effect için ne alsam?

yane single distortion pedalı mı yoksa

bi preamp mi yoksa bi effect proccessor mu?

single distortion pedalları çok gürültü gibi yani boss ların distortionları böle cak cak tan başka bişey değil :)
effect proccessorlerde geçiş sıkıntısı yaşiosun galiba öle diolar
preamp alıp kendie effektimim ortaya koysam :)

Effect içün pok gibi param var diyosan abi rack diziyorsun, biraz abartı gelebilir bu söyledğim uzun vadeli düşünmüyorsan digitech in üst modelleri gayet başarılı, boss un da güzel modelleri var zaten alacağın rack parçalarının çoğuda bu firmaların ürünü olur büyük ihtimalle.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya allahım böle pahalı şeyleri nie sayiosunuz ki
şöle ucuz bişey ekonomik bişeyler söliin bizim zevkimizi karşılayacak..

direk sayiosunuz pahalı aletleri
ne öle o marhsal vamp 1000 dolarlık
zaten ne gerek var
al les paulunu al hayvan gibi marshall amfini
effekte bile gerek yok onun distoritonı yeter
stüdyo al kendine manyak mixer falna

çok zekice di mi :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 15 Mayıs 2004 00:19 tarihinde demiş ki:
marshall anfiden haywan gibi distortion en büyük yalandır
kendim gördüm

Eefendim???

Ben "Prince" marka bir gitarla soundcheckteki (stüdyo) marshall amfisini kullandım ve çok da kral distortion çıkıyor.

Bu arada Behringer Vamp fena değilmiş ben de duydum
alınası bişey[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Forumun hepsini okumadım. hatta hiçbir yanıtı okumadım :) ama düşüncelerimi yaziim....
Daha önce bir fenderim olmuştu, yeni gitarım bir ibanez RG... 6 aydır zevkle çalıorum ve hiç bir sorun/pişmanlık yaşamadım. benim modelin detaylarını hatırliamıorum, bir "prestige" modeli olduunu biliorum. RG650 diim aklımda kalan en yakın numara. zamanında 1200$ dı.

Tünelde (istanbul) mağza mağza gezerken, ibaneze karar vermeden önce birkaç jacksonda denedim. ses, görüntü fln gayet güzel ama bana gösteren herif çalarken telini kopardı. ve tabi ilk itibarım jacksonlar üzerinde ii diildi :) o yüzden jacksonlar üzerine yorum yapmiim.

tekrarlıorum eer ibanez alırsan pişman olmassın, nede olsa satriani'nin ve petrucci'nin sponsoru ;)
Sosyal ağlarda paylaş

godwin en iyisini yapmışsın ama 2570 i daha çok seviyorum ben beyaz finishli olanı parayı ayarlarsam bende 2570 den alıcam bu arada ister burdan ister öms den ne kadara aldığını söyleyebilirmisin[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

bugün bi konserde bi adam dinlediğim dk2 si wardı
dela nın beni götürdüğü kosnerdeki gibi deildi sesi fena deildi adam ansıl çalıodu die sormayın izlediğim en iyi gitaristti öle bütün kosner agzım açık izledim adam önüne düşmüş saçlarını arkaya atarken aynı anda sweep yapıodu :)[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...