Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şerefsizin dölü

kazýmkarabekir

Öne çıkan mesajlar

kıza baya hakaret mailleri atmıştım, babasına göstermiş , babası aradı , ben daha fazla taciz istemiyorum diyor , bir daha gelirsen seni savcılığa veririm diyor.Adamla diyaloğum iyiydi küfürleri göstermişse çok utandım ya.Bir daha hiçbir ilişkide kimsenin ailesiyle haşır neşir olmuyacam.
Sosyal ağlarda paylaş

En son 2 sene önce sevgilimin ailesiyle muhattap oldum o da bayaa çocuktuk ama aileleri bile tanıştırmıştık 6 ayda :D

Babası beni araştırmıştı başlarda kimin çocuğuyum falan.Sonra gece gidip onlarda akşam yemeği falan yiyodum.Güzeldi aslında bi sorun yaşamadık çünkü :)

Edit:Lise aşkımdı o işte benim :D
Sosyal ağlarda paylaş

bide asıl bomba kız boluda kaldı yazın kuzenlerinin(benimkiyle birlikte 3 kız) öğrenci evinde , benide çağırdı bi gittim ohh her yer içki kuzenleri hepsi çağırmış erkek arkadaşlarını her gece yiyişiyolar falan , nese kaldım bikaç gün döndüm ama kimsenin ailesinin haberi yok ,babasına söylüyecektimde valla acıyorum adamcağıza ya
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:
kazımkarabekir said:
şanşlıymışım ya , nikah masasına gelmeden kapandı olay

Abi kaç yaşındaki bu kız ne nikah masası ya.
kızda anlattığım bolu olayından sonra evlilik takıntısı başladı , ikide bir üstü kapalı lafı getiriyordu,beraber yaşasacak bize kimse karşışamasa bilmemne
Sosyal ağlarda paylaş

kazımkarabekir said:
bide asıl bomba kız boluda kaldı yazın kuzenlerinin(benimkiyle birlikte 3 kız) öğrenci evinde , benide çağırdı bi gittim ohh her yer içki kuzenleri hepsi çağırmış erkek arkadaşlarını her gece yiyişiyolar falan , nese kaldım bikaç gün döndüm ama kimsenin ailesinin haberi yok ,babasına söylüyecektimde valla acıyorum adamcağıza ya

yaş kaç senin?
Sosyal ağlarda paylaş

Stifler said:
kazımkarabekir said:

yaş kaç senin?
21 niye sordun canım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...