Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lag sorunu,destek çıkın lütfen...

Lind3r0th

Öne çıkan mesajlar

Ben demin 1 aylık para werıp acc zamanını uzattım fakat lag sorunu yuzunden gercekten çok pişmanım oynayanlar bılır su son 3-4 gundur ınanılmaz lag sorunu var ve hiçbir gelişme,sorun giderme çalışması yada türevleri mevcut deil ben forumlarada yazdım bunu gm ler alınmasın ama ben paramla maymun olucaksam bırakın bu iişleri gidin başka şeylerle ugrasın dıyorum belkı dedıklerım agır ama bu bir deil iki deil adamı artık sınır etmeye basladı birşeyler yapılsa artık bu bole surup gıdecekse paramıda gerı ıstemıyorum helal olsun ama diyin biz sorunu gideremıoruz bızde boş boşuna kasmayalım....
Forumlar sizleride davet ediyorum belki bizim yakarışlarımızla birşeyler olur..[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active
Sosyal ağlarda paylaş

bende oyle bir problem yok acıkcası adsl mi kullanıyorsunuz?
bu arada ana sayfada yazan lag la ilgii bir haber var dikkat ederseniz turk telekom la ilgilidir diye adamların ne yapmasını bekliyorsunuzki(ki eger gercekten telekomdan kaynaklanıyorsa)
ben izmir 64 kablo ile cok rahat lagsız oynayabiliyorum..[signature][hline]Fallen
Sosyal ağlarda paylaş

Aciklama zaten web sitesinde yapildi.Ayrica hic bir ugras yok falan gibi sacma sapan konusmayin.Elimizden geldigince problemi halletmek icin ugrasiyoruz.Sizin yasadiginiz ayni lag`i bizlerde yasiyoruz, size ozelmis gibi davranmayin.Forumlarda bir topic var lag sorunuyla alakali ve su ana kadar sadece 2 kisi gereken onemi gosterip mesaj atmis.Ayrica Turk Telekomun internet alt yapisi ortada, yani gidipte Turk Telekomu satin alacak degiliz , ha boyle birseye kalkissak bile ,satilik degil.Turk Telekom kendi internet altyapisini duzenleyip gelistirmedikce , bu tarz lag problemleride azalmadan artacak.Eger bir yere sikayatiniz var ise bunu bizden once Turk Telekom`a dilekce yazarak bildirmelisiniz.
Serverdan kaynaklanan herhangi bir lag problemi olsa zaten dedigin gibi diger avrupa ulkelerinin oyuncularida sikayetci olur!
Isin diger ilginc yani, Turkiyede sadece belli bolge ve semtlerden baglanan oyuncularda sIk sIk lag sikayeti aliyoruz.Yani bu durum,Turkiyenin belli bolgelerinde,semt ve ilcelerinde ki yetersiz altyapidan kaynaklaniyor.Herneyse bazi arkdaslarimiz sanirim paticik forumlarini daha fazla takip ediyor , o yuzden buradanda belirtiyim, eger lag problemi yasiyorsaniz;

-Olduğu tarih ve saat
-Olduğu harita
-Ortamın kalabalık olup olmadığı
-Lag türü (uzun süreli takılmalar, kısa takılmalar vs)
-Bağlantı türü ve hızınız
-Yaşadığınız semt/ilçe/şehir

Bu bilgileri [email protected] adresine yollayiniz...

Rosiel
MGM Turkey
Prontera Tourism Office![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

iyide bu bende olmuyorkı tanıdıgım cogu kısıde oluyor suan duzeldı gıbı ama ben bu oyunu gunduzlerı yada aksam saat 9da oynamayacakmıyım?Tabıkı ben yırtınıcam ve sadece bız deıl italyanlarda aglıordu lag lag dıe ve bu lag olayuı yenı basladı altyapı yetersızlıgı fılan deıl bence baska sorun[signature][hline]RagNorak<=>Shindei_TR==>> LvL 47/35 Swordman
Lag Sux Turk Telecom Rox T.T
Sosyal ağlarda paylaş

Su sekilde aciklayalim ozaman durumu:
7 1182 ms 1181 ms 1212 ms GigabitEthernet5-0.linx1.lon1.level3.net [195.66
224.77]
8 1212 ms 1172 ms 1161 ms so-1-2-0.gar1.London1.Level3.net [212.113.0.114]

9 1182 ms 1152 ms 1141 ms so-7-0-0.mp1.London1.Level3.net [212.113.3.1]
10 1082 ms 761 ms 601 ms so-3-0-0.mp2.Munich1.Level3.net [4.68.128.49]
11 661 ms 822 ms 1031 ms ge-5-2.hsa2.Munich1.Level3.net [195.122.176.204]

12 1162 ms 1212 ms 1211 ms 62.67.36.226
13 1161 ms 1182 ms 1212 ms ge1-1.ar1.muc2.mpservers.net [62.109.156.10]
14 991 ms 961 ms 982 ms vr10.asf.muc2.mpservers.net [62.109.157.4]
15 * 1151 ms 1202 ms if200.ws2.muc2.mpservers.net [62.109.157.38]
16 1172 ms * 1101 ms bur-zone-1.mpservers.net [62.109.138.136]

Gorudugunuz gibi Level3.net e ulastigimizda pingler 1000 kusurlere firliyor.
Peki bu Level3.net nedir? Erisim hizmeti veren bir network sirketi.Peki bu network sirketine para odeyerek kim hizmet aliyor?Turk Telekom , su anda Italya Telekom!
Peki bu erisim hizmetindeki aksakligi cozmesi gereken sirket kim oluyor bu durumda?Turk Telekom!!
Kisacasi serverdan kaynaklanan bir problem yasamiyoruz, Turke Telekomun satin alip , bizlere geri sattigi hizmet yuzunden sorunlar yasiyoruz.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DamienThorne, 27 Mayıs 2004 02:09 tarihinde demiş ki:
Aciklama zaten web sitesinde yapildi.Ayrica hic bir ugras yok falan gibi sacma sapan konusmayin, ha boyle birseye kalkissak bile ,satilik degil.
Rosiel
MGM Turkey
Prontera Tourism Office!

Arkadaşım bilmem farkındamısın ama azarlamaya çalıştığın adam parasını verip oyununu oynamak isteyen bir müşteri.Cevabın varsa ver yoksa saygılı davran.Birde dövseydin bari ,üslubunu hemen düzeltmeni tavsiye ederim.
Birde tt satılık ama farkında değilsin galiba

[Bu mesaj jagd tarafından 27 Mayıs 2004 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç gündür sırf ticaret yapıyorum dokeblere gitsem bir hatada öldürenn şey lagde ne kadar cıvık bir hal oluyor bir bilseniz.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...