Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anatolian Hun Empire Needs You!

veyr10

Öne çıkan mesajlar

dediğim gibi düşünüyorum dedim :D gerekli taktik tamamiyla hazir bakalım oyuncular da iyi adapte olabilirse kolay olacak gibime geliyor. genel söylentiye göre daha kolaymiş zaten leviathus =) daha başlamadik ama son bossa siege lerden dolayi pek vakit bulamiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

biz ilkini hala kesemedik. yeterli tank bulamadığımızdan. ama bi şekilde 2. ye dalabildik :p o da zor yani.

fury de çoğu guild ilkini kesiyor. 2. yi 1 ay önce filan futilez kesti.

edit: çok tecrübe gerektiriyor ya. yani daha önceden baya denemiş olmak gerekio filan. raidde 3-4 kişi değişsin hemen farkedio fark filan.

kolay gelsin, işallah kesersiniz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de yeniden başlıdım yedi günlük deneme sürümünde ranger oynadım ve baya hoşuma gitti.Başlarda rangerların güçlü olduğunu söylüyolar daha sonra nasıl? Gruplarda rahat yer bulabilir mi?
Ranger kötü derseniz ne önerirsiniz dps claslardan.
İlk oynadığımda guardian açmıştım zevkliydi ama pek becerememiştim özellikle party questlerde görevimi iyi yapamıyodum.
Son soru olarakta başlangıçta level 50 karekter açabilme özellliği 1.05 ile birlikte mi gelcek yoksa şimdi de geçerli mi?
Sosyal ağlarda paylaş

sponc said:
Ben de yeniden başlıdım yedi günlük deneme sürümünde ranger oynadım ve baya hoşuma gitti.Başlarda rangerların güçlü olduğunu söylüyolar daha sonra nasıl? Gruplarda rahat yer bulabilir mi?
Ranger kötü derseniz ne önerirsiniz dps claslardan.
İlk oynadığımda guardian açmıştım zevkliydi ama pek becerememiştim özellikle party questlerde görevimi iyi yapamıyodum.
Son soru olarakta başlangıçta level 50 karekter açabilme özellliği 1.05 ile birlikte mi gelcek yoksa şimdi de geçerli mi?

Ranger başlarda fena eziyor fakat 1.05den sonra dpsi baya azalacakmiş diye biliyorum bunun yanında 1.05den sonraki o lvl 50 olayi kalktı diye duydum emin değilim.

dasaaa said:
uncle sam needs you gibi duran bbi hunlu askeri göreceğimi sandım..

afiş falan vs olarak, işte..

doğrusu ben de düşünüyordum bir afiş hazirlamak falan ama o anda pek vaktim yoktu başka sefere artik :D
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
biz ilkini hala kesemedik. yeterli tank bulamadığımızdan. ama bi şekilde 2. ye dalabildik :p o da zor yani.

fury de çoğu guild ilkini kesiyor. 2. yi 1 ay önce filan futilez kesti.

edit: çok tecrübe gerektiriyor ya. yani daha önceden baya denemiş olmak gerekio filan. raidde 3-4 kişi değişsin hemen farkedio fark filan.

kolay gelsin, işallah kesersiniz :)

bakalım işte şansımızı bu pazar deniyeceğiz :D ilki içinde evet bol tank önemli çok uğraştırıyor =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
tebrik ediyorum abicim biraz taktik verirsin artik fakat biz her önüne gittiğimizde lagspike yiyip instancedan atiliyoruz bir çözümü var mi bunun? sanirim 4-5 kere instancei temizleyip crash yiye yiye sonunda olmuyormuş? BK savaşları ve vakit yetmezliği sağolsun deniyemedik bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce Leviathus karşısına gelip her lagspike bugindan dolayi oyun bizi dışarı atıp addlere restart atmişti. Bugün ilk kez o bugla karşılaşmadık ve ilk denememizde wipe bile yemeden kesmeyi başardık. Kısacası artık Wing 3 de artik bitti ve kolayca farma bağlanabilir.

Önemli not: Bu aşamada benimle ve guildimle bilgilerini ve tecrübelerini paylaşan BiTcH_oFBaT e teşekkür ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

dediğim gibi mi kestiniz?

bu arada guildmaster şey dedi fury de char açsın, izlesin görsün ama anlatma ahaha

abi seninle ve guildinle oynamak isterim bir yandan da fakat hem çok vakit ayiramam hemde bu yüzden lvl kasmakta zorlanirim ama lvl 20 bir rangerim olacakti fury de :d

ayrica evet ilk bossta senin o olayini uyguladık daha önce bizim serverda 1-2 ally daha uygulamıştı onlarda söyledi rahat oldu bk yüzünden savaş geç başladiğindan direkt öyle hızlıca kestik. Leviathus da da bir sürü bilgimiz vardi seninkiler de dahil hepsini bir araya getirip harmanladık öyle kestik =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...