Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+20 wizzard

Delidumrul

Öne çıkan mesajlar

level 20de top grade d giyiyorsan ben sana bi temiz sopa yemeni öneririm. level 33 archerimda bile top grade d yok peah.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 33 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
KaraTank of Gustin - Lvl 17 Human - Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

eğer flame strike falan aldıysan bence git wastland de takıl lvl 33-34 golemler var çok yavaşlar onları topluca öldürebilirsin . bassilicler-beamerlar var onların lvl 21 de para questlerini alabiliyorsun. orası seni baya bi idare eder . yada E.G ye git orda da lvl 33 golemler 32 goul lar var onlar da yeter sana
hmmm cruma terrirory de giant mist ler var onalrı da kesebilirsin . bu arada lvl 20 ve top d grad baya bi düşündürücü .[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

yani "top d grad " demek mythril set (400 k ) ve 1.7 m lik 69 m atak olan bir silah demek

yani toplam 2.1 m

bu düşündürücü ki bir de d grad yüzük ve buna benzer şeyler va ki bunlar da en az bi 500-600 tutar .

yani biraz abartmışsın yada "top d grad " ın anlamını bilmiyorsun[signature][hline]The AmokRunner
Sosyal ağlarda paylaş

yaklasim super yalniz..
hmmm
wasteye gidersen tek basina cok zaman kaybedersin surumden kazanmak icin roda git rodta paso party yapip zombie bugbear temizle yada party yap dion cevresini tara yada yine party yap gludion orc camp cevresini tara
yok solo yapacam kral olcam diosan hmm tumm yawash yaratiklarin oldugu bolgeler asiri camped tabi hangis erverda oynadiginda onemli ama fb yi cast edebilecein bi lireinler bi waste var benim bilgidim geri kalan yerler pek uygun deil
sadece rodtta zombie warrior kesmek gelio aklima o lvlde iyi bi staff ve mith setle
Sosyal ağlarda paylaş

alllllllllllleah okuyup okuyup deliriyordum resmen.

Kurdum ulan oyunu. oynayacağım şimdi.

Tutmayın uleaaan![signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
.. Sys. Adm. of Paticik(s), Ethernass, Ekohost, and many individual servers ..
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 20 oldugumda open beta bitmek uzereydi 2 arkadasim oyunu birakti ve butun itemlerini bana verdiler. Suan ustumde +1 Bich`wa - +3 Manticore Shirt - +3 Manticore Boot - +3 Helmet - +3 Rips Gauntlet - +3 power boots - 2 elven earring - elven necklace ve 2 elven ring var. Olamaz degil yani olur :D Lvl 20 ikende bunlarin + siz sekilleri vardi farm yaptigim paralarlada +3 ledim sirayla. Simdide sira bichwa yi 3 lemekte[signature][hline]LineageII Avatar:
Nick: Ogoed | Race-Class: Orc-Monk
Server: Erica | Level: 32
Starwars Galaxies Avatar(retired):
Nick: Dodo | Race: Human
Galaxy: Eclipse | Profession: Bounty Hunter

Turkish Gaming Cs Squad Fighter / Nfsu Squad Captain

tg|cs-nfsu`Dodo / #tr.gaming @ irc.quakenet.org

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...