Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priston Tale 2

Flassh

Öne çıkan mesajlar

priston tale 2 forumlarından alıntıdır. Merak üzerine inceledim söylediklerim çıktı :)

put the servers together!

--------------------------------------------------------------------------------

Its no longer a secret that many many people quit the game cause of many reasons and I can understand some of them.

Cause of this the servers are empty, the markets are down and the game become boring...

PLEASE put the player together on one server otherwise I become depressive.

////////////////////

agreed,
migal server is dying slowly...almost no one is joining and many leaving...

merge is an urgent need !

////////////////////

well now it's like playing in ghost town with bots..... I'm in clan.... no really I'm the only one remaining in clan.. others are offline all the time it seems they all quite... and we have 30 people .... and my friends are nowhere to be found..... I'm really hating this felling, like PT2 is going to faill..... I really like this game... it has nothing really new to offer in mmo... but then again it's so fresh.... Something must be done to keep players and attract new ones.... maybe increase XP from quest and mobs.. make leveling easier... or add a new content, or advertise... about 2 weeks ago there where a lot of players.. but now... it's almost halfed

bunları okuyunca çok güldüm oyun hem f2p hem item mall var hem Türkiye, hollanda, fransa gibi bir çok ülke oyuna alınmıyormuş BAN listesinde olan ülkelere girdim silmişler liste güncelleniyor yazıyor
Sosyal ağlarda paylaş

girebildim oyuna,level 3 fighterım,server awel,nick zaromoth

oyun fena değil ya,unreal motoru kullanıyo grafikler hoş ama sanırım optimizasyonunu pek iyi yapamamışlar,oyuna ilk girince veya kasabalarda anlamsız bi kasış yapıyor flassh'ın dedigi gibi.düzeltirler heralde oyun zaten daha open betaymış sanırım.

yanlız exp rating bayaa bi düşük,forumlar "kasmak çok zor" QQlarıyla dolu :P

SS koyarım bikaç tane biraz daha ileri levellarda.flassh , mouse'un sol tuşuyla döndürürsen kamerayı o zaman char dönmüyo, sen de at bikaç SS :D

ha bi de knightçı agalar doluyo oyuna galiba,trade chatte sürekli "türk var mı????" spamı görüyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

la o kadar oynadım 1 türk görmedim ben oyunda

hangi ırksın sen?
temp im ben

bide cidden xp çok az geliyor 13 lvl de kaldım :)
bide git gel yapıyorsun baya bi ondan yavaş kasılıyor

lvl 10 da falan fame quest i alcanız dikkat edin ilk classınız orda belirleniyor ben questi rasgele aldım
archer questini almışım zaten archer olcaktım :D

okumadan atlamayın
Sosyal ağlarda paylaş

ben sildim walla oyunu,acaip bug manyagı sıkıcı leş bişeye dönüştü bikaç leveldan sonra :D bulaşmayın derim hiç :D

bi kere oyundaki oyuncu sayısı inanılmaz derecede az,olanlarda da ingilizce yok.level kasmak ömürden ömür yiyo,quest yapsan oraya git buraya gel yapmaktan bayıyosun,grind desen daha lvl 9da aynı level moblardan %1 ve altı exp geldiği için o da çekilmiyor ki zaten combatlar da çok bayık,moblar zor ölüyor,itemlar aşırı pahalı falan filan.

karakter animasyonlarında da abuk subuk buglar var.unreal motorunu nası rezil ettiklerini saymıyorum bile.wide screen çözünürlükleri bile düzgün desteklemeyen,pencere moduna geçince tüm interface'in kaydıgı ve anca oyunu kapatıp tekrar açınca düzeldigi bi oyun.cidden bulaşmayın :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...