Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matron/Patron&Sprit of Redemption

sdexsde

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar.

Lvl 80 male priestim var.Dün gece children's week tittle aldım ilk başta sevindim.Ama bg ye girince resmen sinir oldum.

Char holy.Ve de her ölüp sprit of redemption moduna geçince Patronu kaybediyorsun matronu kazanıyorsun.Sprit of redemption un zamanı da bitince bu kez matron gidiyo tekrar patron geliyo.Ve de chat log da yok şunu kazandın yok şu oldun bu kez.
Hep böyle olacaksa ha bire bi matron olup bi patron olacaksak ölünce bildiğiniz işimiz var...
Sosyal ağlarda paylaş

EoS haric bg achivmentleri baya kolay. AV de Av baslar baslamaz yardirican bi towere yaninda veledi acip capturelican. AB en kolayi idi gittim hemen farmi aldim bundada holdurur holduru yardirican. Wsg de premade girdik sirayla aldik hepimiz yanliz girersen bu zor olabiliyor.
Nobel garden e gore bunu yapmak daha az vaktimi aldi.
Sosyal ağlarda paylaş

bg achievementını kaldırmaları gerek ki kaldıracaklar. eu ve us forumlarında blizzard'ın azına sıctı resmen millet. yani herkes pvp yapmak zorunda değil, bg'lere adımını atmadan seneler geciren insanlar var. av'de koşu yarışı yapılıyor resmen, baglantısı, bilgisayarı iyi olan kazanıyor. bir meta'ya konulmaması gereken sacma bir achievement baska bisey değil.

şöyle bir blue da var yeni gördüm.

said:
Your choice of options for those that designed this achievement are somewhat stilted. We hear your frustration and, well, we understand. Unfortunately, this achievement is not meant to be "super easy". It's something you have to ... what is the word... achieve. There are certain other achievements in this particular world event that are very simple and that's fine, but not all achievements are supposed to be on that level. It just so happens that this one in particular isn’t meant to be a super-easy achievement.

Does that mean it’s unduly hard? Not at all. I’ve completed this achievement on one character and almost completed it with another (I just need to cap the flag in EotS). I know other people who are having a harder time of it, but they see the achievement becoming more accessible throughout the week. Perhaps if this was Children’s "Day", this particular achievement may be very difficult, but spread over a week, it’s truly very accessible. Try simply setting a goal to get one portion of it done every day. Or organize a group of friends with the same goal to further this achievement.
Sosyal ağlarda paylaş

O pvp sevmeyenlerden biri olarak ben gayet zorlanıyorum. Millete bağırınsam bile herkes achive için olmadığı halde bayrağı kapıyor. Tower assault etmek ise belki roguesan kolay ama bir tauren hunter olarak benim için imkansıza yakın kalabalık bi grup olmadan. ondada mutlaka bir sivri çıkıp senden önce alıyor hızlı bağlantısı olsun sağlam bilgisayarı olsun yada bir saniye önce gelmiş olsun. İllaki senin yapman gerekiyor ve bu çok zor benim için en azından. Ondan kapak olucak bu violet drake anlaşılan.
Sosyal ağlarda paylaş

ben en kili olan AV yi bile yaptim yaptirdim

paladin arkadas buluyorsunuz (paladinseniz gerek yok) bayragi capliyen kimse atiyorsunuz BoP u kendinis aliyorsunuz sonra adam salyalar sacarak kufur etmeye baslamadan /afk

eye of the storm da bekliyorsunuz takiminizda bayragi alan adam yaklasiyor capture etmek icin, koruyormus gibi pesinde dolaniyorsunuz son anda BoP u basip bayragi ninjaliyip bitiriyorsunuz

turkiyede harcaniyorum lan bu zeka ile eheuehueheu
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
yani herkes pvp yapmak zorunda değil, bg'lere adımını atmadan seneler geciren insanlar var

ahah ne diyorsun, benim paladin ab flag cap icin girdigi abden 4 achi ile cikti tesadufen 8 e karsi 1 olunca diger taraf

bayrak capi iste childrens icin
ab perfection 2000/0 olayi
get it done mi ne, o 6 dk dan kisa bitirme
ve AB VICTORY lol

ilk defa ab yapmisim cocukla, ya da ilk kez kazanmisim bilmiyorum

ya yapilmayacak gibi degil ama hakikaten zor, agir zor yani pvp yapmayan adama. yaptim hepsini ama o kadar kasti ki wsg ozellikle, kendim yaptiktan sonra gittim diger flag rooma veledi cikartip '/wait /target blood elf orphan /wait' macrosu yaptim, diger taraftaki herkes yapana kadar bayragi alip alip onlerine biraktim

Viktor said:

paladin arkadas buluyorsunuz (paladinseniz gerek yok) bayragi capliyen kimse atiyorsunuz BoP u kendinis aliyorsunuz sonra adam salyalar sacarak kufur etmeye baslamadan /afk

eh evet av yi boyle yaptim, cok utaniyorum ama harbi deliriyordum artik

bu arada yamulmuyorsam pri arkadaslar levitate deneyebilir, digerleri de denemedim ama noblegarden tavsan cubuklarina abanabilir ayni serrefsizligi yapmak icin herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
e erkek charlara parton dişilere matron geliyo
spirit of redemption da dişi
e senin charın da dişi oluyor
o zaman matron oluyor

abi spritin dişilikle ne alakası var ya illa melek dişi mi olacak?

Aynı şey netherwing edgeye giren female charların başına da geliyor.Ve de Storm peaks ta girince dişi garip bi yaratığa dönüştüğün yer var oraya girince de başına geliyo.

Eos olanını da bayrağı kaçıran bi horde yi keserek bayrağı elinden aldım yaptım(tabii bi 10 kişi daha vardı onları saymıyorum:D)
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
sen bunun erkek oldugunu iddia ediyosun o zaman

ben onun erkek olduğunu da iddia etmiyorum lol.İlla sprite bi kimlik vermek mi lazım erkek dişi diye.

Bu arada dışarda gank yesen,storm peaks ta o area ya girsen(direkt female bi şekil aldığın) aynı şey oluyo.Açıkcası beni sinir etmeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

eye of the storm da bekliyorsunuz takiminizda bayragi alan adam yaklasiyor capture etmek icin, koruyormus gibi pesinde dolaniyorsunuz son anda BoP u basip bayragi ninjaliyip bitiriyorsunuz

turkiyede harcaniyorum lan bu zeka ile eheuehueheu

Zaten paladinleri hiç sevmiyorum herhalde bide bunu yapsalar artık gördüğüm paladin oyuncusunu vurmaya başlayabilirim. (İşim gereği av tüfekleri ve cephanesine ulaşmak bir sorun olmadığından yakalanana kadar birkaç paladin alırım herhalde. Yine açsanıza o balonu görelim hadi O_o Zindan ettiniz bana oyunu :D)
Sosyal ağlarda paylaş

sdexsde said:
Selam arkadaşlar.

Lvl 80 male priestim var.Dün gece children's week tittle aldım ilk başta sevindim.Ama bg ye girince resmen sinir oldum.

Char holy.Ve de her ölüp sprit of redemption moduna geçince Patronu kaybediyorsun matronu kazanıyorsun.Sprit of redemption un zamanı da bitince bu kez matron gidiyo tekrar patron geliyo.Ve de chat log da yok şunu kazandın yok şu oldun bu kez.
Hep böyle olacaksa ha bire bi matron olup bi patron olacaksak ölünce bildiğiniz işimiz var...

senin bi kere o spec'le bg'de ne isin var, onu once konusmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
ne var holy specle girilmiyo mu bg'ye?

1 kere 2 kere olse birsey demeyecegim, adam artik o kadar cok oluyor ki title degisimi kendisni rahatsiz etmis bu demek ki bg'lere pvp'ye hep holy ile giriyor. eger holy ile giriyorsan zaten oraad bi hata var. ya shadow ol ya discipline, boylelikle spirit of redemption'i da gormezsin, rahatsiz da olmazsin. holy'de pvp talentleri var ama survivability "0" dolayisiyla goremezsin holy pvp yapan.
Sosyal ağlarda paylaş

AV versiyonunu karşı factionda bi arkadaşla anlaştık, bizdeydi frostwolf towerlardan biri geri aldı adam saldırmadım, o da beni bıraktı ben de assault ettim ikimiz de yapmış olduk :p

diğlerleri de kolay geldi bana gayet 2 saat falan sürdü heralde title almam.

edit: arkadaş derken tanımıyorum tabi iyi biriyle karşılaşmışım hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:
senin bi kere o spec'le bg'de ne isin var, onu once konusmak lazim.

o günkü daily pvp görevini yapmaya girmiştim.Ki ayrıca sen böyle deyince şimdi korktum resmen holy holy girip suç işledim diye.
Seru said:
1 kere 2 kere olse birsey demeyecegim, adam artik o kadar cok oluyor ki title degisimi kendisni rahatsiz etmis bu demek ki bg'lere pvp'ye hep holy ile giriyor. eger holy ile giriyorsan zaten oraad bi hata var. ya shadow ol ya discipline, boylelikle spirit of redemption'i da gormezsin, rahatsiz da olmazsin. holy'de pvp talentleri var ama survivability "0" dolayisiyla goremezsin holy pvp yapan.

Sıkıntı bg den kaynaklanmıyo sıkıntı önceki postlardan da anlaşılacağı üzere bi kaç yerde daha karşına çıkıyo.Ayrıca Kazzak serverında her an gank yeme durumun var.Senin mantıkla bakarsak habire disc yada shadow gezmemiz lazım heryerde.
Bi noktadan sonra da rahatsız olmuyorsun ölmekten ayrıca.Sonuçta holy prisin.
Seru said:
bu demek ki bg'lere pvp'ye hep holy ile giriyor. eger holy ile giriyorsan zaten orada bi hata var.

cidden ilginç bi yaklaşım.Kusura bakma ama ben orda bi hata olduğunu düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bu achievement ın aptallığı herkezin PvP yapmak zorunda olması yada olmaması değil. sonuçta adamların dediği gibi ortada bir "achieve" mantığı var.

Bu achievement ın aptallığı oyuna giren adamların achievement yapacam diye oyunu katletmesi. AV de çok koymuyor hatta iyi bile oluyor ama bir EoTS , bir WSG bir AB olsun bunlarda 10 tane andaval koşturunca etrafta insan deliriyor.

Achievement sisteminin bu şekilde oyuncuları diğer oyuncuların oyun zevkini kaçıracak biçimde tasarlanması büyük hata.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...