Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12 h race

Tron

Öne çıkan mesajlar

Günaydın,

Bu gün 12 saat yarışı adında aralıksız adı gibi 12 saat süren bir otomobil yarışımız bulunmakta. saat 11:00 da yarışımız başlıyor ve akşam 23:00 da bitiyor. yarış mogulus ta canlı olarak yayınlanıcak. Takımımızın adı Dinamo Motorsport, 77 numaralı araç biz 0lucaz.

http://www.mogulus.com/xcite12h
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar selamlar,

bu yarışı enduro gibi düşünebilirsin. pist'te 4 katogoriye ait araçlar ve tüm katagoriler birbirinden bağımsız yarışıyor. yarış sonucunda gtr sınıfı kendi içinde değelendirilicek. haliyle diğer sınıflarda öyle.

2 kez takla attım, pit cezası aldım. buna rağmen hala 5. sıradayız. bu durum olmasaydı rahat 4. sıraya yükselirdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğlendirdi bu yarış bugün beni epey. Yayının sağındaki konuşma peceresi ayrı şenlik zaten. Birisi yanlışlıkla server şifresini falan verdi bir ara.

Toplamda 6. sırada, sınıfında 1. sırada gidiyorsunuz *tebrik* şu anda da çıkmam lazım evden. Sonucu da duymak isterim burdan (:

edit: yukarıda söylediğim sıralama serverın tracker dediği web sayfasından alıntıydı. yayında 4. sırada gözüküyorsunuz şu anda. anlamadım ama neyse, benim saflığım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...