Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gözünün üstüne vururum internetinin de bilgisayarının da...

calimero

Öne çıkan mesajlar

aaaah bu ne lan. iki gündür, 40 saatin üstü vakittir yani 1 saat uyudum, ayrıca bu zaman boyunca paso koşturuyorum. quiz idir sınavıdır, bokudur püsürüdür. ayrıca uyumamamda en büyük sebep microsoft, emu ortaklığı. dün gece o kadar kasıp yaptığım ödev "as a conclusion" kısmında patladı. microsoft word arkadaş da, her zaman recover eder ama bu defa öyle salak salak karakterler kaydetmiş. hayır orjinal olsa dava edicem anasını satim. ondan sonra bugün online bi ödev var, hayvan gibi puanı var yaptım kaç saat uğraştım bu halimle allan itoğlu it sitesi logout ediyomuş belli bi zamandan sonra. son anda da ulan kopyalıyem dedim ama ne çare. direkt: "you have been logged out bıdı bıdı". abi çıldırıcam. yarın tatil, okul açılsın bu siteyi yapan kimse gidip bi güzel hıncımı çıkarıcam. şimdi ödevi baştan yapıp yollayacam bakalım gece yarısı da sondu umarım kabul eder. fakat şu da merakımı oldukça celbetmekte ne zaman böyle bir cünupluk olsa yazının orta yahut baş kısımlarında olmuyor da son kısmında oluyor. sonra geber sinirden di mi? mesaj falan atın diye değil öyle bi yere yazim dedim günlük için de çok ağır olur diye bura yazdım. neyse ben ödeve dönim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...