Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Helldorado

Mohi

Öne çıkan mesajlar

http://www.gamespot.com/pc/strategy/helldorado/index.html?tag=tabs;summary
Desperados 3 diyebiliriz, 2. oyun baya kötüydü ilk oyuna oranla. ama buna 8-8.5 gibi notlar vermişler, baya beğenilmiş yani. ben bu türü severim, helldoradoyu da deneyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

wasp :W

2d tadı yok harbiden.yap şunu 2d hem daha kolay olur daha çok tasarıma hikayeye yönel zaten bu oyunları oynayan adamlar belli 2d olunca kimsenin burun kıvıracağını sanmıyorum yani şöyle despredos tadında bi oyuna kim hayır derki

edit / grafikler çok hoş
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:
commandos tarzı oyun arıyorum desperado gibi olmayacak tam commandos olucak commandos un yeni oyunu var mı acaba?

commandos4 var en son çıkan, ancak strateji değil FPS yani sana yaramaz, üstelikte çok boktan olmuş FPS olarak bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Mohi said:
sinad said:
commandos tarzı oyun arıyorum desperado gibi olmayacak tam commandos olucak commandos un yeni oyunu var mı acaba?

commandos4 var en son çıkan, ancak strateji değil FPS yani sana yaramaz, üstelikte çok boktan olmuş FPS olarak bile.

acaip merak ettim commandos 4 ü, adamların öününe sigara atıp dikkatlerini çekebiliomusun? :)

yeri gelmişken efsane oyun commandos u saygıyla anıyorum (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:
Mohi said:
sinad said:

acaip merak ettim commandos 4 ü, adamların öününe sigara atıp dikkatlerini çekebiliomusun? :)
yeri gelmişken efsane oyun commandos u saygıyla anıyorum (:P)

FPS commandosta sigara falan varmı bilmiyorum, çünkü ilk yarım saat sonunda küfrederek silmiştim. rezil etmişler oyunu, commandos3 te kötüydü 2ye oranla ama bu 4 tam facia...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...