Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

sardius said:
fuzulee düsme bu tuzaklara. bakariz ölmemek icin kendine personel healer istiyor :P zevki o yapacak sen sıkılacaksın. bosver:)

ha demek istiyorsun ki zaten öldüremiyorum birde bir healer fazla olursa hiç ölmez bakariz o yüzden gelme. :D e tabi sende haklısın be sardi. :P
Sosyal ağlarda paylaş

artık öldürüyorum:P 2h ım gayette güzel dps yapıyorum:) hatta bakarızı kaleye saldırdıgımızda lord roomda aldım. kafasına kafasına yedi yanar döner kılıcımı:P

tam bir sorc ve shaman katili oldum. black company premadeine katıldıgımda shogunla aynı targeta biniyoruz o bile sasırıyo bu kadar nasıl hızlı öldü bu healer diye heh. haberi yok ki 1.5-2k critliyorum bazen destroy confidence ile:P sevdim ben 2h olayını böle devam bundan sora:)
Sosyal ağlarda paylaş

bakariz said:
Evet Arkadaşlar büyük bir hizla büyüyen guild'imizde artık biraz daha seçici olma durumunda kalıyoruz.Mele Dps arkadaşlarımızı denge gereğince şuanda üzülerek aramıza alamıyoruz....

Guild lvl ımız 36 ya yaklaştı kısa süre sonra hızlı bineklerle bizi izlicek olan diğer arkadaşlardan şimdiden özür dileriz darısı onlarında başına B)-

Aramıza yeni katılmayı düşünen arkadaşlar lütfen hangi charlara ihtiyaç olduğunu öğrendikten sonra açsınlar...

Hay allah bende archkanı silip sağlamından WE ile inv. saflarına katılacaktım, ama nasip değilmiş neyse artık :D
Sosyal ağlarda paylaş

Son durumu özetlemek gerekirse yaklaşık 60 üyemiz ve ortalama 17 -18 active playerımız ile gayet güzel bir guild olduk.Ancak son dönemde gerçekleşen alımlarımız nedeniyle guild içerisinde class dengesini sağlamamız açısından melee dps alımı şu an için kapandı.En çok ihtiyaç duyduğumuz class ise malum healer.
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
artık öldürüyorum:P 2h ım gayette güzel dps yapıyorum:) hatta bakarızı kaleye saldırdıgımızda lord roomda aldım. kafasına kafasına yedi yanar döner kılıcımı:P

tam bir sorc ve shaman katili oldum. black company premadeine katıldıgımda shogunla aynı targeta biniyoruz o bile sasırıyo bu kadar nasıl hızlı öldü bu healer diye heh. haberi yok ki 1.5-2k critliyorum bazen destroy confidence ile:P sevdim ben 2h olayını böle devam bundan sora:)

2 k?:)
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
arkadaşlar serverlar arası transfer açık mı açıksa blackguard var t4.

sınavlardan sonra başlicam da yeniden.

Hangi serverda olduğun önemli genel olarak ücretsiz değişiklik sadece bazı serverlara verildi onun haricinde ücretli değişiklik için bakabilir yada csr la konuşup bu serverda oynarsam bıkarırım vs vs diyip şansını deniyebilirsin..Bol şans:)
Sosyal ağlarda paylaş

abi şey konuşunca halledecek bir tip gibiler çünkü ben bu bahsettim black guard'ı silmiştim. mesaj attim dedim geri gelme ihtimali var mı iki üç saat sonra geri geldi. hehe finaller iyi geçerse yazın yapcak bişi yok iki üç kale ele geçiririz. karak-norn da idim. ama yani benim oynadım vakitte dest oynanilmayacak kadar kötüydü t4 te bırak fortress almayı 7-8 senaryodan birini anca aliyorduk ya da alamıyorduk. pve de takılmak istemeyen birisi oldumdan kopmuştum oyundan. bir de black guard a hiç kiyak geçmeyi düşünüyorlar mı t4 te baya çökük gelmişti bana.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
abi şey konuşunca halledecek bir tip gibiler çünkü ben bu bahsettim black guard'ı silmiştim. mesaj attim dedim geri gelme ihtimali var mı iki üç saat sonra geri geldi. hehe finaller iyi geçerse yazın yapcak bişi yok iki üç kale ele geçiririz. karak-norn da idim. ama yani benim oynadım vakitte dest oynanilmayacak kadar kötüydü t4 te bırak fortress almayı 7-8 senaryodan birini anca aliyorduk ya da alamıyorduk. pve de takılmak istemeyen birisi oldumdan kopmuştum oyundan. bir de black guard a hiç kiyak geçmeyi düşünüyorlar mı t4 te baya çökük gelmişti bana.

su an karak nornda destro baya iyi pro. brnimde 37 magus var arada girip bakıyorum destro forta dayanmış oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

1.3 patchi ile tüm tank klasların daha fazla dayanıklı olacağına dair sinyaller var.Tabikide thoughness a abanarak oyun şu an için stat based'e doğru gitmekte.Bulunduğumuz server içinse yaklaşık 3 ay kadar orderı farmladık ondan önceki 2-3 aydada order bizi farmlamıştı ancak geçen ay sonu itibari ile açılan transferlerde baya bir order geldi ve şu anda gayet sağlam RVR dönmekte bence her iki tarafta bu durumdan memnun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...