Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

sardius said:
evet bende warhammer alliance da o listeye bakıyordum:) görünüşe göre gelen destro yok k8p ye 7 guild var ordera gelen.

güzel güzel çok güzel:)

sizin için ne kadar sevindiriciyse bizim içinde o kadar sevindirici bir gelişme oldu bu. ha isterdik ki az da olsa dest'te gelsin ama ne yapalım :D günler ilerledikçe farkını hissedeceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

aylardır ilk defa dün caledor ve cw yüzü gördük:)

evet ciddi bir order geldi arkadaslar. dün order zergini görünce tamam bu iş dedik:) şu an ısınma turları bunlar:P perşembe günü bir toplantı var yeni gelen alliance ile eski allianceın birleşmesi konusunda. eger birleşme olursa daha iyi organize olunacak:)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bu destruction senaryolarda dağılmış durumda t4 te durum nedir bilmiyorum ama yeni gelen guildlerle beraber k8p eski order ez durumuna dönecek sanırım senaryolarda order keeplerde order vs.arkadaşla yeni başladık bu serverda ama girdiğimiz 10 senaryonun 9 unu kaybedince dest olarak yeniden bi sorgulama içine girdim:)
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Sardius bizi ne ilgilendirir eski yeni allaincin konusmasi ne gereksiz seyler yaziyorsun arkadasim birak artik bunlari.
Gercekten guzel oldu orderin kalabalik olmasi ama ne kotudur ki basarisiz oldular ilk gun IC denemesinde, umarim ilerde daha iyi olurda bizde girer biraz defans yapariz.Uzun zamandir caledorda takilamamistik sagolun order :P
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Arkadaşlar büyük bir hizla büyüyen guild'imizde artık biraz daha seçici olma durumunda kalıyoruz.Mele Dps arkadaşlarımızı denge gereğince şuanda üzülerek aramıza alamıyoruz....

Guild lvl ımız 36 ya yaklaştı kısa süre sonra hızlı bineklerle bizi izlicek olan diğer arkadaşlardan şimdiden özür dileriz darısı onlarında başına B)-

Aramıza yeni katılmayı düşünen arkadaşlar lütfen hangi charlara ihtiyaç olduğunu öğrendikten sonra açsınlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...