Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

sardius said:
kel kafama kurban ol sen. öyle karizmatik bi adam gördün mü hiç??

hem kel olmanın stratejik bi sebebi var. combatta sacımdan tutmasınlar diye?:)

karizma mı? kissmebaby'i tam göremedin sanırım. tüylü helm'i de yok. hem bazı diğer tank arkadaşlarımızda olmayan bir shieldi de var. :D

ha bak onu düşünmedim kacarken hızlı koşmanı da sağlar. aerodinamik açıdan avantaj. :D
Sosyal ağlarda paylaş

bakariz said:
sardius said:

eskıden sardi nerde die arardık şimdi uzaktan parlayan bi kel gordum mu aha sardi diyorum direk :) Kal böle sen :)

Aman beyler sizsiz olun sakın görünüşüne laf etmeyin çok hassastır bu konuda her hafta 5 kere renk değiştiren tek tanktır kendisi şşşş :)
Sosyal ağlarda paylaş

FatihTheOasis said:
bakariz said:
sardius said:

eskıden sardi nerde die arardık şimdi uzaktan parlayan bi kel gordum mu aha sardi diyorum direk :) Kal böle sen :)

Aman beyler sizsiz olun sakın görünüşüne laf etmeyin çok hassastır bu konuda her hafta 5 kere renk değiştiren tek tanktır kendisi şşşş :)

ne renki degistirmişim? la aylardır siyah giyordum gecende mavi yaptım baska?? atarken bari abartma katsayısını mantıklı sınırlarda tut be adam:P
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
FatihTheOasis said:
bakariz said:
sardius said:

ne renki degistirmişim? la aylardır siyah giyordum gecende mavi yaptım baska?? atarken bari abartma katsayısını mantıklı sınırlarda tut be adam:P

Napim hacı kıskanıyorum tipime bakbi keşke şekil olsada boyasak üstümüzü başımızı. Hep bi paloya gider gibi giyinmeler göğüs açık altın kolye falan olcak işler değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

burloktan güclü bi order alliancının gelecegi haberini aldık. hadi bakalım umarım bişiler degişir:P bu arada bizde allianceımızı yeniledik. kortez yeni gelecek alliance ile görüşmüş bizde 6 guildlik allianceımızı aktif olmayan guildleri eleyerek yenidek kurduk. yeni gelecek alliance ile birleşilecek sanırım:)

yeni gelecek guldler arasında precept diye bi guild var lotro dan biliyorum bunları. orda baya hardcore ve katı kuralları olan bi guild idi. umarım burda da öledirler:) ancak böyle guildlerle bişiler yapılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Order Guild Transfers

Karak Eight Peaks(Core)

Fear is Heresy
Ki Rin
Precept
Rajatapaukset
Ruhn's Regiment
The Night Watch
Wolves of Valinor

Destruction Guild Transfers

Karak Eight Peaks(Core)

?

Wardb den bu guildlerin üye sayilarına baktiğimda totalde 400 kadar memberları war en kalabalıkları Fear is Heresy olarak dikkat çekiyor.

Bu transferler Order'ı uyandırır ve order gene 3-4 ay aradan sonra gene esmeye başlar order...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...