Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

ooo invadoria
güzel günler geçirdiğim guildim
vallah özledim bea sizi.
ben bethsir bu arada :)
nasılsınız yau, nasıl gidiyor guild, server falan.
okudum da desto ezmeye başlamış, kortez'in demir çizmelerinin altında zavallı yunan çıtırı (walla söylenti öyleydi :) ) ezilen souzy'nin haykırışları geldi bir an gözümün önüne :)
"REGROUP AT MERC BO!!!" hahaha

walla başlığı görünce direk üye oldum paticiğe, irtibatı sağlayalım tekrardan ya bir şekilde :) muhabbet falan edelim. ama voiceover olmasın çok gülüyoruz sonra :) (ehehe terian hatırlar:) )

herkese çok çok selamlar. görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

thausael said:
ooo invadoria
vallah özledim bea sizi.
okudum da desto ezmeye başlamış, kortez'in demir çizmelerinin altında zavallı yunan çıtırı (walla söylenti öyleydi :) ) ezilen souzy'nin haykırışları geldi bir an gözümün önüne :)

walla başlığı görünce direk üye oldum paticiğe, irtibatı sağlayalım tekrardan ya bir şekilde :) muhabbet falan edelim. ama voiceover olmasın çok gülüyoruz sonra :) (ehehe terian hatırlar:) )

Abi orderi farma bagladik.Haftada bir gun altdorftayiz her gunde Fortresstayiz.sen gittikten sonra oyunun seyri 180 derece degisti:) senle alakali bir sey olmasindan supheleniyoruz hehe
voice over olayi komikti sabah sabah ne gulmustuk oyle:)
bu arada naptiniz biraktiniz mi oyunu baska bir oyuna mi gectiniz? oyle patdanak ayrildiniz olmadi oyle haberiniz olsun:)
Sosyal ağlarda paylaş

fallou7 said:
thausael said:
ooo invadoria
vallah özledim bea sizi.

Abi orderi farma bagladik.Haftada bir gun altdorftayiz her gunde Fortresstayiz.sen gittikten sonra oyunun seyri 180 derece degisti:) senle alakali bir sey olmasindan supheleniyoruz hehe
bu arada naptiniz biraktiniz mi oyunu baska bir oyuna mi gectiniz? oyle patdanak ayrildiniz olmadi oyle haberiniz olsun:)

yav bırakmak zorunda kaldım gibi birşey ben.
oyunu kurarken 2. dvd bozulmuş, dedim phinores'ten alayım, o da şehir dışındaymış kaldı öyle. sonra ben kredi kartından davalık oldum, borcu ödemek için bilgisayarı falan sattım :) şimdi yeni bir sistem topladım da bu aralar tez bitirme ve tez bitirememe oyunu oynuyorum. :)
walla kusura bakmayın, yani cidden aniden oldu ve cidden (elde olmayan sebeplerden de olsa) ayıp oldu, ancak telafisi vardır muhakkak :)
şu borç batağından çıkıp, tezi bitirene kadar sağlam bir mmo gelir, orada buluşur telafi ederiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

thausael said:
fallou7 said:
thausael said:
ooo invadoria
vallah özledim bea sizi.

yav bırakmak zorunda kaldım gibi birşey ben.
oyunu kurarken 2. dvd bozulmuş, dedim phinores'ten alayım, o da şehir dışındaymış kaldı öyle. sonra ben kredi kartından davalık oldum, borcu ödemek için bilgisayarı falan sattım :) şimdi yeni bir sistem topladım da bu aralar tez bitirme ve tez bitirememe oyunu oynuyorum. :)
walla kusura bakmayın, yani cidden aniden oldu ve cidden (elde olmayan sebeplerden de olsa) ayıp oldu, ancak telafisi vardır muhakkak :)
şu borç batağından çıkıp, tezi bitirene kadar sağlam bir mmo gelir, orada buluşur telafi ederiz :)

valla kolay gelsin sana diyelim. ama yakında gelebilecek sağlam mmo göze çarpmıyor be abi :D
Sosyal ağlarda paylaş

aion çin betasını seyrettim (yani bir arkadaş yanımda oynadı biraz) pek matah birşey değil gibi geldi.
bir de oyun p2p olmasına rağmen item mall olacakmış gibisinden bir saçmalık duydum ki evlere şenlik olur bu söylenti doğruysa :)
champions online'ı gözüm kesiyor biraz ama güzel mmo gelecekse ağustos gibi gelsin, ağustosa kadar bana nefes bile yassah :)
Sosyal ağlarda paylaş

Haziran sonuna kadar dayak yimeye devam o zaman :DGreenskinden başka ırk oynamam abi .Hazirandada class balance a bişi yapmazlarsa choppayı kasarım bende zaten level 21 de bırakmıştım.Ee bir farkta yok zaten black orkla arasında black orc 5 saniyede yatıyosa choppa 4sn okadar,verdiği damageda cabası
Sosyal ağlarda paylaş

Tandagh said:
Dayak yeme olayındaysanız bu patch 1.2.1 ile en iyi dayak yiyen klas biziz.Guard bot 'luktan başka işe yaramıyorum şu anda.Onuda beceremiyom zaten:p
Sağolasın mythic herkese 100 wound pot verdin , I am da biggestı bide wounds u nerfledin:((

e tankarın kaderi budur zaten:) millet kestikleriyle gurur duyar bizlerde 10 kişiye kesilmemek ile gurur duyarız:P
Sosyal ağlarda paylaş

Sardi senin karakterin durumu benden iyi be abi.Ben S&B tank klas oyuncusuyum.Wounds BO nun base özelliğiydi caplediler.Caple 1 taktik 1de buff boşa çıktı.Yetmedi zaten damage dealer değiliz ama bari krit yapalım diye stab you gooder vardı o taktiğide choppa gelince %50 nerflediler,zaten oyunun başından beri en rezil moral3 olan tank klastı neyse dedik.Hadi dedik hybride dönelim kullanacağın greenest buff var survivability için oda tuffer n nails veya we z biggerla stacklenmeyince survive yeteneğimizde sıfırlandı. Oda Yetmezmiş gibi bide mythic herkese wounds pot dağıtmazmı.Şu anda hangi S&B BO ya sorsan adamlar ya thoughness a yada strentgh e çalışıyo ki strenghte çalışmak benim mantığıma da yatmıyo işin aslı.DPS için choppa açmıştım zaten.Tek dayanağımız cant hit me kaldı oda rvr da boşuna bi özellik bence pve de işe yarıyo.Oyun pvp veya rvr dayken niye bu adamlar pve tank yaptılar bizi anlamış değilim.Ha bu arada S&B black orcda knockdown da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

evet durum biraz kötü gözüküyor ama moralini bozma:) mesela biz knightlarda acaip nerf yedik. özellikle shield of the sun skillimiz. karsı tarafa adam gibi hasar verebildigim bi skillim bu vardı %50 nerflediler. şöyle sölim 1.2 den önce melee clasları rahat alıyordum. şimdi dayak yiyorum bi cogundan:)ha kolay ölmüyorum ama ölüyorum sonunda dps yapamadıgımdan.

knightların tanklıgında da dezavantajları var. mesela bizde +block veren bi taktik yok. o nedenle direk bi ib ye göre block sansımız %10 düşük. ha skillimiz var combatta kullanılabilen o zaman %10 alıyoruz ama işte baslangıcta veya range classlara karsı %10 düşük block ile gidiyoruz:)

resistlerin caplenmeside zaten en büyük nerf oldu bütün tanklar icin:)
Sosyal ağlarda paylaş

Tandagh said:
Haziran sonuna kadar dayak yimeye devam o zaman :DGreenskinden başka ırk oynamam abi .Hazirandada class balance a bişi yapmazlarsa choppayı kasarım bende zaten level 21 de bırakmıştım.Ee bir farkta yok zaten black orkla arasında black orc 5 saniyede yatıyosa choppa 4sn okadar,verdiği damageda cabası

+ chopplar black orclardan daha iri:P
Sosyal ağlarda paylaş

Onu hiç sölemiyorum zaten.Abi choppa ne zaman çıktı bo ne zaman çıktı.Sizin kıyafetlere bakıyorum resmen art designerlar çalışmış.Bizim darkpromise set bile level 15 black orc setiyle aynı dizaynda oyun çıkalı yıl oldu adamlar hala düzeltmedi görünüşümüzü.Teneke kutu gibi dolanıyoz ortalıkta
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...