Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Hunter

Adrassil

Öne çıkan mesajlar

Herkesin bir başlığı var bizde bir tane açalım.

Ben dün gece Bm denedim pek memnun kalmadım ,özelikle Razorscale de Pet kullanmak pek efektif değil zırt pırt pet ölüyo reslerkende mana sorunu ortaya çıkıyo onu bırakın BM de çok fazla mana sorunu yaşadım buda dps kaybına yol açıyo ,bu akşam SV deneyeceğim.Sv için talent tavsiyelerinizi alabilirmiyim
Sosyal ağlarda paylaş

SV hunter ile oynuyorum şu an alt olarak yaptığım karakterim 3600 gibi bi AP'ye gayet yüksek crit rating olmasına rağmen gördüğüm damageler hiç tatmin edici değiller. 1-2k arası normal 2.5-4k arası crit vuruyorum ve şaşırmış durumdayım hunter bu kadar azmı vuruyor? Heroiclerde dps yerlerde sürünüyor neden anlamıyorum. Pet olarak winterspringden tamelediğim tiger kulanıyorum ama gerçekten kötü bir dps var bir türlü çözemedim. Şimdi Marksman denemeyi düşünüyorum çünkü heroiclerde dalga konusu oldum millete resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

VashTheStampede said:
SV hunter ile oynuyorum şu an alt olarak yaptığım karakterim 3600 gibi bi AP'ye gayet yüksek crit rating olmasına rağmen gördüğüm damageler hiç tatmin edici değiller. 1-2k arası normal 2.5-4k arası crit vuruyorum ve şaşırmış durumdayım hunter bu kadar azmı vuruyor? Heroiclerde dps yerlerde sürünüyor neden anlamıyorum. Pet olarak winterspringden tamelediğim tiger kulanıyorum ama gerçekten kötü bir dps var bir türlü çözemedim. Şimdi Marksman denemeyi düşünüyorum çünkü heroiclerde dalga konusu oldum millete resmen.

Ya herkesi bufflamışlar, ya hunter sv yi nerflemişler. 3.1 öncesi 1900 2000 dps vardı, şimdi 2200 lerde artış var gibi ama 2.5 4k arası critic değerleri var ve hc lerde baya geçiyo millet.. 33 critic 3900 ap 220 hitli bir hunterım var. Raide girmek nasip olmadı gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Edurus77 said:
şu an Sv nin en iyi buildi 0/15/56

Rotation;
Black Arrow
Explosive Shot
Aimed Shot
Serpent Sting
Steady Shot

gayet güzel build, isteyen aim shotı cıkarabilir. pet olarak tavsiyem gidin bi kurt tameleyin güzel ap boostu veriyorlar artk eskisi gibi deil. Birde bir şey sormak istiyorum ben steady shot için bir macro yapmıstım steady shot spamlerken bossun hp si indiğinde kill shot u da her cd de atıyordu bu macro patchten sonra calışmaz oldu ne yaptıysamda düzelmedi. Birkaç kişiyle daha konuştum aynı olay onlardada war. Çozümünü bilen varsa lütfen yazsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Adrassil said:

Bir yerler okudum ama hatırlamıyorum dediklerine göre end game itemlarla en iyi dps şu anda Marksman daymiş ne kadar doğrudur deneyen varmı acaba?Birde Mm tecrübesi olan bir hunter MM için bir talent yazarmı

MM 3.1.2'den sonra iyi olacak gibi bişi duymuştum bende. Şu an MM'ye dönebilir hunterlar sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

Adrassil said:

Bir yerler okudum ama hatırlamıyorum dediklerine göre end game itemlarla en iyi dps şu anda Marksman daymiş ne kadar doğrudur deneyen varmı acaba?Birde Mm tecrübesi olan bir hunter MM için bir talent yazarmı

http://www.wowhead.com/?talent#ctbMzoZ0eAfohzMIoxhAox00b

tarzı bişey düşündüm
Sosyal ağlarda paylaş

mm su an best Dps ama bazı şartları var tabi Bis itemler yada ona yakın itemlerle yapılabiliyor iyi dps onun dısında ulduar başlangıcı için survival hala en iyi dps i cıkartıyor talent olarak en iyi mm talentı:

http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Shattered+Halls&n=Jubabwa&group=1 gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...