Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Benim hatam aslında. Tüm şifrelerim aynı benim bu kartımı annem yeni çıkarrtı ek kart olarak. Şifresini de değiştirmedim. Unuttum sonra pin blok yedi. Önce imzamı kullanabiliyodum şimdi direkt kart reddediliyor.

hsbc'yi daha çok aradım ailemden son bir haftada ya.şimdi de mailleşiyoruz. seviyeliyim şuan ama kötü biticek bunun sonu.

valla kaldım 5 parasız sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şöyle diyeyim, ben şifremi bir de doğru girmiştim, ona rağmen yanlış deyip bloke etmişti. Ve burdaki HSBC ile Türkiye'deki tamamen ayrı opere ettikleri için burdaki banka şubelerinden gidip para da çekemiyorsun söyleyeyim.

Ben bir şubede o kadar çok beklemiştim ki en sonunda çalışanlar bana acıyıp tamam sana 100 pound vereceğiz sonra senin Türkiye'deki şubenden biz alacağız o parayı demişlerdi.

Halledemezsen de sokaklarda kalırsan haber et sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha sağol yatıcak yerim var sdf ama nakit 10 poundum falan var. abi irlanda'dan beri nakit yiyorum bu salakların yüzünden sdf

burdaki HSBC ye gittim Türkiye'de ki bankanızla görüşün dediler.
şimdi mailleşiyoruz bakalım.yalnız şifreni doğru girdiysen nası blok attılar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa'yı arayıp "abi bi sen konuşsan" demek için.. günümün içine ettiniz canım arkadaşım.

danıştığın adamın kendine hayrı olmadığına mı yanarsın
bilge kişimiyim olm ben, bana niye geliyorsun diyemediğine mi yanarsın
kızın afra tafrasına katlanmak zorunda kalmaya mı
yoksa telefon faturasına mı?
hangisi..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...