Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Priest

Sleeper

Öne çıkan mesajlar

Priesti çok tanımıyosun sanırım, yada pve de çok tecrüben yok. Healing Focus olmadan bişey yapamazsın. Body and soul pvp talentı. Pve için onun dışında çok fazla değişiklik yapmana gerek yok. Disci bende çok incelemedim o yüzden genele ilişkin bişey söylemem yanlış olur ama mana burn'süz olmaz, priestin olayı o arenada.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy için desperate prayerdan 1 al, body and souldan 2 al, healing prayers ve holy reachi full le.

Ulduarda hareket bazlı çok encounter var. Holy reach tehlikeye atılacak gibi değil. PoH da baya baya kullanışlı oldu. mana eskisi gibi değil, su gibi gidiyor. O yüzden healing prayersı fulle derim. Biraz oynayıp tanklara sormak lazım esasında. Body and soul un hız buffının hayatkurtarıcağı zamanlar olabilirmi diye. Pek mana efficient değil pws ama hani belki bir ihtimal işte. Yoksa bariz pvp talenti

Disc için bir şekilde aspiration almaya bak. Reflective shieldi salla gitsin onun yerine. Sadece kendine attığın pws nin emdiğini geri gönderiyor unutma.

Sakın healing focus falan alma ne holy ne disc pve için lol

Tabi disc pve değilde pvp için diyorsan komple değiştirmen lazım verdiğin buildi
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
Priesti çok tanımıyosun sanırım, yada pve de çok tecrüben yok.

en son mc da healerlık yapmıstım o zamandan bu zamana priest komple degisti eski priest ile alakası yok simdiki priest in o yuzden bu topic i actım :)
talent ve glyph belirtirseniz cok daha acıklayıcı olur onceki okuduklarım gene bos oldu uludar gelince :)

*her iki build de pve icin pvp dusunmuyorum priest ile
**body and soul 5 man hc ler icin dusunup koydugum bir talet speed icin deil poison icin :)

*** raid de Renew deneme sansı olan kimse oldu mu acaba ? Renew gercekten de 6 talent ve 1 major glyph harcanacak kadar degerli bir hal aldı mı ??
Sosyal ağlarda paylaş

Cellobello said:
Priesti çok tanımıyosun sanırım, yada pve de çok tecrüben yok. Healing Focus olmadan bişey yapamazsın.

Bence healing focus olmadan epeyce şey yapar.. hatta tamamen gereksiz healing focus'a 2 tp vermek...

Sadece body& soul a verdigin talentları test of faith ya da eğer prayer of healing i sık kullanıyorsan healing prayers a vermen iyi olur. Çünkü prayer of healing gerçekten yüksek manasıyla bu talenttan asıl yararlanan spell. Onun dışında zaten aşağı yukarı yaptığın gibi holy spec. Belki inspiration dan alınarak test of faith fullenebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

çok asli bir talent değil evet ama holy de verilecek çok daha makul başka bir unsur yok bence... Bir tek holy reach düşünülebilir ama %20 range de n kadar efektif olur. Gerçi henüz ulduara bakmadım ama örneğin naxx ta 25 men KT dışında belirleyici bir range probleminin olduğu bir olay hatırlamıyorum..

buna karşın petchwork, ya da gluth gibi bosslarda test of faith'in faydalarını görmek mümkündü...
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
1.5 civarı instantlıyor şu an, critlerse 2k heallıyveriyo. 2k'ya yakın da tickliyor. 650 mana. hesabı siz yapın.

Manam bol olduğunda, mananın bitmeyeceğini düşündüğümde ve can sıkıntısından atıp atıp duruyodum. Şimdi biraz daha kullanışlı bir hal almış.

Diğer yandan 25 manlik raidlerde 7-8 kişiye birden renew atmak halen mana olarak değmez...
Sosyal ağlarda paylaş

hajnal da bir iki boss gormuslugum vardı ama tartısma ortamı olmasını istemedim :P gerci tartısma ortamı olsa daha cok kisi birsseyler yazardı sanki...:o

toggie gitsin tetris oynasın
cuce cuceler icinde en kısası
pekaziz gitsin kumda oynasın
kaede ne anlar healerlıktan
absolut konusmadan once esinden izin alsın
...
...

***kisi secimleri /random
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
Kaşınıyo bu da ya

:)
kasınmak deil de su sekilde acıklamaya calısayım
yıllarca pve yaptım hajnal da (evlendikten sonra birsey yaptım denemez ya neyse : ) priest hakkında herkes kadar benim de bilgim var ancak class ınızı hakkı ile oynamak calısma istiyor eger evli iseniz bu calısmaları yapamıyorsunuz oklava kafanıza iniyor :P o yuzden burdaki patilerin kafasını sisiryosunuz B)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...