Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reset Problemi

sdexsde

Öne çıkan mesajlar

Herkese selamlar.

Yaklaşık 2 saattir patchi yüklemeye çalışıyorum.İlk başta arkadaş kendi evinde blizz downloader ile part 1 ve 2 yi indirmiş sadece final part eksikti.Neyse ben onu da indirdim.
Şu anda internet kafedeyim.Patch part 1-2 ana masada idi.İlk başta kendi masama almaya çalıştım ama alırken pc kendine reset attı.Neyse sonra ana masadan attırmaya çalıştım pc yine reset attı.Olmadı ağ üzerinden patchi kurayım dedim %5e gelince tekrar pc reset attı.Sonra tek tek partları almaya çalıştım.Ama 3 defa denemem sonucunda hep part 1 pcye kopyalanırken tekrar pc reset attı.Ne olduğunu anlamıyorum şahsen direkt neden resetler geliyo patchi masama almaya çalışırken? Hala uğraşıyorum.Part1 bozuktur diye şu anda tekrar çekmeye çalışıyorum part 1 i.
Neden kaynaklanıyor ne oluyor bi fikri olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
RAMde sorun olabilir ondan resetliyordur belki. Memo stickle falan geçirmeyi dene istersen.

Ya farklı kopyalama programlarıda denedim ama hala sıkıntı var işte.Şu anda sadece part1 i alıyorum wowwikiden diğer partları masama aldım.%60 oldu inşallah bi sıkıntı çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...