Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soldat unreg sorunu pls yardım..

Lind3r0th

Öne çıkan mesajlar

Ya ben wastienın dedıgı yerden dl ettımı oyunu fransız bır linkten herneyse kurdum ama oyun basında kullanıcı adı gırılen yere bırsey gıremıorum yazıcam işte unregistered fılan yazıor gıremıyorum veri oyun aclırken ılk once bıde register penceresı cıkıor 9$ fılan dıor oyunda ayarlarda da kısıtlama war bıse degıstırcem cart! unregistered felan fılan degıstıremezsınız dıor pls yardım bende yanlıs bıse dl ettım yoksa bır puf noktasını war bunun olmazsa sızlerın dl ettıgı link werırsenız sevınırım en son versıonu dl ettım bu arada :P[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi anlatamadım orayaaa hiç kullanıcı adı gıremıorum tıklıom uyarı cıkıyor yanı para werıp reglemem lazım yanı sey gıbı crack olayı nasıl zip fılan cracklıorsun reg olayı fılan buda ole oyunda mp3 bolumune tıklıom onda bıle reg dıo ben sanırım yanlıs bıse yaptım[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu register etmezsen profile oluşturamaz - interview değiştiremez - mp3 klasörünü oluşturamaz - sniper line özelliğini kullanamaz - jet rengini değiştiremezsin. onun dışında oyunu oynayabilir ve geri kalan özellikleri değiştirebilirsin.
yani dl ettiğin yerde veya oyunda bir problem yok register edilmeyenlerin hepsi böyle.[signature][hline]Yaşamı yaşanır kılan bazen olumsuz bazende olumlu olan insan düşünceleridir.
Tearaway - Mercenary
Xayder - Necromancer
Sosyal ağlarda paylaş

ne işe yaradığına gelince daha iyi nişan almanızı sağlıyor. (ama resimde görüldüğü gibi benim m76 da vurma oranınım onunla ilgisi yok ;) ) daha çok barret - ruger da işe yarıyor ve diğer silahlarda.[signature][hline]Yaşamı yaşanır kılan bazen olumsuz bazende olumlu olan insan düşünceleridir.
Tearaway - Mercenary
Xayder - Necromancer
Sosyal ağlarda paylaş

sniper line yi ben yaptım o ss de benim ekranım
sadece ut modda var o default u çok daha salak bişi cursoru aşmıyan düz bi çizgi ip gibi
UT mod indirin sniper linesi cillop gibi[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

Ruger? DÜZ?
Ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(arkansis e bırakır)[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

Birde sniper line cursoru kaybettiğinde çok işe yarıyor yani cursoru gözünden kaçırınca bütün ekrana bakarsın normalde yada sallarsın bunda direk buluyorsun[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
Sosyal ağlarda paylaş

ctf'de barretla soteye yatmisken (yatar haldeyken), uzakta, ekranimin bayagi disinda kimler var diye bakmaya oldukca yariyo sniper line bende.

tahmini olarak, merminin olabildigince uzun gidecegi bir yol seciyorum cizgi sayesinde, ates ediyorum, 3-4 ekran ileride nerde kimv ar gorebiliyorum. ondan sonra da uc asagi bes yukari olduruyorum onlari bi kac ekran geriden ehuehue :)[signature][hline]wastiee | PHPNotepad
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...