Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

ordaki IDler olmadı ya.
ve 1 saate yakın süren çinli IDsi bulma çabası sonucunda hallettim (sanıyorum). bu çırpınmalarım sonucu, 17 haneli çinli kimlik nosunun ilk 6 hanesinin şehir, sonraki 8in doğum tarihi ve kalanlarınında bi boka yaramadığını öğrendim. kendi attığım ID numberlar sonucu, çin sağlık bakanlığı sitesinde ülserli olduğumu okudum:(
çince çeviri sitelerinde ise, göktürk dedelerimin çin bürokrasisinde yaşadıkları zorlukların benzerlerine şahit oldum.
neyse oyunu gece indirmiştim, şimdi kurup girmeye çalışacam...
Sosyal ağlarda paylaş

ohhh guzel desene gece rahat oynariz

4 farkli bolgede server

bu 4 serverin her birisinde 15-20 realm

yani hemen hemen 70-80 arasi oyun dunyasi

ve her oyun dunyasinda 1000 kisi sirada olmaz boyle birsey

2000 kisi de oyunda dersek

160.000 oyuncu aion da bunun yarisi kadarda bekleyen var demek boyle cikmiyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

öff herşeyi hallettim, bu seferde "gameguard 114" diye bir error veriyor. google yapıp firewall problemi oldugunu gördüm, önce izinler falan verdim ama olmayınca kasperskyi toptan kapattım. şu an gameguard gene update yapıyor, merakla düzgün çalışmasını bekliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

bende rangerda var hadiseyi şöyle özetliyeyim

scoutlar çok dayanıksız dolayısıyla solosu bir süre sonra ızdırap oluyor.melee karakterler power shard denilen bir dmg booster kullanıyor ve her vuruşlarında bir tane harcıyorlar bunlar ciddi miktarda para sömürüyor bide üstüne ranger olursan oka da para veriyorsun kısacası hem dayanıksız hem ota boka para gidiyor oynanmıyacak gibi değil ama genel anlamda server durumuylada alakalı lagsız bir ortamda iş yapabilir şuan serverın durumu iyi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...