Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

günlerdir uykusuz kasmaktann buraya yazamamıştım (en son 19 saattir oyundasınız sağlığınız için ara verin diyordu ) saolsun arkadaş yazmış.

birkaç ayardan bahsetmek istiyorum.

çin zebellah gibi bir ülke olduğundan bölgelere ayrılıyor ve her bölge için ayrı serverlar var toplamda 60 server vardı hepsinde 2000 kişi sıra olunca yenilerini açtılar sanırım.

patcher ı açtığınızda sol alt köşede bir banar var o banner'ın üstünde basılabilir bir kutu mevcut o kutuya bastığınızda region ayarları çıkıyor biriyle aynı serverda takılmak istiyorsanız oradan regionlarınızı ayarlamanız lazım
Sosyal ağlarda paylaş

quest disinda exp vermiyor suan degil mi sanada bana 5 saat bekle oyle geldiyor hehe

Mighty_THoR said:
günlerdir uykusuz kasmaktann buraya yazamamıştım (en son 19 saattir oyundasınız sağlığınız için ara verin diyordu ) saolsun arkadaş yazmış.

birkaç ayardan bahsetmek istiyorum.

çin zebellah gibi bir ülke olduğundan bölgelere ayrılıyor ve her bölge için ayrı serverlar var toplamda 60 server vardı hepsinde 2000 kişi sıra olunca yenilerini açtılar sanırım.

patcher ı açtığınızda sol alt köşede bir banar var o banner'ın üstünde basılabilir bir kutu mevcut o kutuya bastığınızda region ayarları çıkıyor biriyle aynı serverda takılmak istiyorsanız oradan regionlarınızı ayarlamanız lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
bitmiş downloadlar aynı dosyada duruo bütün dosylaar

setup a basıp kurucam herhalde?

bi de bu en son güncelleme die verdiin dosya nedir

bi de üstüne patch çekicem di mi ingilizce patchi

evet patch i ben manule yukledim clientden cok uzun suruyor 53 mb sanirim patch

dil dosyasida 23 mb

yalniz suan oyniyamiyorum cunku exp ve item dusme `0` oldu bir hesap daha alip mi oynasam ne
Sosyal ağlarda paylaş

biz günlerdir kıvranıyoruz çok lag vardı sonunda bir server bulduk lagsiz

söylediğim region ayarlarından üstten ikinciyi seçin server olarakta zelkaka mı ne öyle birşey var onu seçin sıra ve lag yok

oyun kısaca güzel gayet derli toplu çok hoş ayrıntılar var mekaniğinde mekanlar inanılmaz güzel sisteme hiç yüklenmiyor bir kere takılmadan oynuyorum ki ortalama bir makina var öte yandan makina kötü olsa bile bir ayar koymuşlar girdiğiniz zone etrafınızdaki insan sayısı vs ona göre kendisi dinamik olarak grafik ayarlarını ayarlıyor yani tek başınıza boş bir alandaysanız grafikleri kendi başına açıyor dolu bir şehre girdiğinizde otomatik min e indiriyor böylece hep sabip fps de oynuyorsunuz. uzun zamandır yaşadığımız aoc war vs faciaları burada olmaz adamlar oyunu adam gibi bitirip piyasaya sürmüşler ona garanti veriyorum ki bize gelmesine en az 4 ay var.

oyunda hata bulmak için çok yırtındım bulabildiğim tek sorun mobları başkalarının üstüne train edebiliyor olmanız onun haricinde 5 kişi tek bir bug çalışmayan büyü quest vs bulamadık

5 saat sonunda hala oynayabilmek için chinli birinin ıd sini acc unuza tanıtmanız gerekiyor verilen linklerde var mı bakmadım ama yoksa atarım buradan id
Sosyal ağlarda paylaş

açıklamalarıyla birlikte bütün süreç burada mevcut id ler en altta

http://74.6.239.67/search/cache?ei=UTF-8&p=http%3A%2F%2Fwww.aionsource.com%2Fforum%2Fgeneral-discussion%2F12187-general-introduction-how-play-china-ob.html&fr=yfp-t-305&u=www.aionsource.com/forum/general-discussion/12187-general-introduction-how-play-china-ob.html&d=AV2Z9p2uShD_&icp=1&.intl=us
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...