Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar deneyimlerimi yazicam ama sunu bilim grind sozu bu oyunun yaninda ...... yemis allah yardimcimiz olsun insallah release olan oyunda exp boyle degildir oyundan ayrilamiyorum ki yazayim neler var neler yok ama aklimda olanlardan

= ingilizce paket mukemmel
= save pointler parali
= ek canta almak parali
= skiller parali
= teleport parali

skillerin bazilari tek kullaniliyo bazilari seri misal skilleri isimlerini salliyorum.

= shiled bash yapinca pesine shiled counter atack veriyo daha fazla vurus yapiyorsun normalde shield counter attack kapali bir skill sadece chain olayina girince sirasi elirse aktif oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

ahh tamam o zaman p2p olmasi bence daha iyi diger turlu para konusur oluyor

evetr questlerden para geliyor ve az once enteresan bir olay oldu

yerlere yatmaya hazir olun ss aldim koyucam az sonra

soyle bir mesaj geldi

3.5 saatir oyundasin exp %50 dustu birazcik cik ve sagligin icin dinlen zorla ciakrtiyorlar oyundan
Sosyal ağlarda paylaş

KillerLord said:

soyle bir mesaj geldi

3.5 saatir oyundasin exp %50 dustu birazcik cik ve sagligin icin dinlen zorla ciakrtiyorlar oyundan

ahah exp düşürme olayı bombaymış harbiden zorla çıkartıolar oyundan resmen fdsf :D Lineage II'de de chatte o tarz uyarılar veriyodu ama exp alımını azaltmıodu
Sosyal ağlarda paylaş

hehe betayı oynamam ile çıkmam nerdeyse bir oldu :) uzak dogu temalı oyunlardan ve hayyytt ,huyttt, dıkş dıkş dıkş seslerinden hoşlananlar için guzel bir oyun olabilir içerik saglam oyunun ancak atmosfer biraz kuçuk yaş kullanıcalara hitap ediyor gibi geldi çok dayanamadım dogrusu:) uzak dogulu temalı oyun lar genelde hep f2p leri cagırıstırıyor soguyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...