Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

Milamber said:
10 olsun nolcak biraz daha deneyin bakalım pvpsi iyi mi? uçarken sorun çıkıyor mu :D

walla ben biraz deneme şansı buldum pvpyi,azcık arenada azcık ta orda burda milletle duel atarak,zevkli geldi bana gayet,ki ööle pek sewmem pvp (belki de cleric çok OP oldugu için ööle gelmiştir bilmiorm :D). havada pvp düşük levelda pek yapılmıyor hemen süresi bittigi için kanatların,kaçmak için filan kullanıosun şimdilik daha çok.
Sosyal ağlarda paylaş

suan en yuksek levelli kimler var arkadaslar oyunun artilarini - eksilerini veya problemlerimizi zaman icinde tartisacagiz tabii ama sunu merak ettim ben

- 20+ olan varsa halen 2=3 moob da bir hp icin cokuyormusun veya potami dayatiyorsunuz

- ayni an da 2=3 moob dalinca 20+ levellerde yatiyormusun
sayet bu durum 1 den 15 e kadar boyle ehueh

- stigma kac levelde ve nasil aliniyor

OZEL NOT GURU okuyup okuyup gecme konulari sende yaz walla dalarim sana
Sosyal ağlarda paylaş

o 2-3 mobda oturma yada 2-3 mob çekince ölme olayı classla alakalı bişi.priest tipi classlarda öle bi problem yok,ne mana bitiyor ne oturmak gerekiyor,bas healı geç :) he çok hızlı kesemiosun mobları o ayrı tabi,2-3 mob çektiginde epey uzun sürüyor combat hele ama en azından ölmüyosun yani.1-8 levellar arası mage'le öldügümün çeyreği kadar ölmedim priestle 1-14 lvllar arasında walla.

ilerde bence hiçbi classta öyle bi sorun kalmaz ya,şöyle bi 25 üzeri filan olduktan sonra rahat kasılır.genel olarak mmoların çogunda düşük levellarda dps classların fazla mob çekince ölme ve mana/hp problemi filan oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

templer oynuyorum suan 11 lvl de 3 tane 10 lvl lik moob kesince hp icin cokuyorum bu 3 moob u tek tek kesiyorum

11 lvl 2 moob kesince oturuyorum bir miktar hp kaliyo ama 3. kesmek risk oluyor

itemlerim parry shiled def hp ve cri icin bencede wow gibi dusuk levelerde boyle ileride oyle olmaz o yuzden sordum yuksek levelli vasra
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
çökmek dediğiniz heal için beklemek değil mi? yoksa aoc deki gibi rest diye bik skill yok.bandage da paralı olduğundan pek alasım gelmiyor:)

rest diye bi skill var ama aoc'daki gibi deil tam olarak.skill penceresinde functions tabında bulabilirsin.oturup dinleniyo char,regen'in artıyo.lineage2'deki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ben aldım 350 tane bandaj onlarla takılıyorum. Kanat olayı çok güzel olmuş pek bi sorun göremedim ben oyunda. Ancak bilgisayarım yeni şehirleri kaldırmıyo şehirden çıkarken can çekişiyorum resmen. Yeni bilgisayar aldıgımda çok daha zevkli olacak oyun şuan grafiklerde benim bilgisayarda bişeye benzemiyo zaten :)

Oyun genel itibari ile çok güzel ve eğlendirici, quest ve missonlar bi okadar güzel ve eğlenceli. Hele level 10 oldugunuzda size yeni silah veriyor missionda o zaman bi heyecan falan yapıyosunuz :)

Kanat zaten ayrı hemen uçmaya başladım. Ama kanat ile uçmanın şuan sınırı 1dk, 1dk geçince çok yüksekteyseniz çakılıyosunuz yere :D

Efektlerini pek göremiyorum benim makine kasıldıgı için takılıyo efekt yaparken ama onlarda güzeldir eminim
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
demin girdim Lagden oynayamadım öldüm , başka zaman bi daha girecem hala level 8 duruo mageim . b level 10 a gelsem de görsem olayın gerçek yüzünü =)bi de paticik guild için invite istiyorum kimse yetkili

mortis, ben 10 oldum dün:) net düzelince girersen, battal-mohi-odiflame-mrhades falan arat ulaşırsın guilde.
Sosyal ağlarda paylaş

takilmalarin cogu lag dan taaaa cinden oynuyoruz euheu normaldir birde serverlar tika basa olduu icin yapabilecek birseyimiz yok ama hic degilse aion u binlerce kisiden once test etme imkanina sahip olduk oyun hakkinda fikrimiz oldu eu serverda oynayacaklar kastiklari level e kadar ileride hizlica gelirler neyin nerede oldugunu bildikleri icin ben kapanana kadar cin beta devam ederim lag izin vedigi surece release da da oynayacagim zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...