Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

swordsman/knight/crusader her ne haltsa

Dogbert

Öne çıkan mesajlar

yahuuu oyunda en çok sw var
ama en sıkıcı meswlek olduğunu düşünüom ben
benim karakterlerden biri knight o kadar sıkılıodum ki canavar kesmekten bunalmıştım kusuodum

ama o an aklıma merchant olmak geldi.40 job lvl i boşa atıp merchant olmak ve oldum ve şu an lvl 20 im merchant la üstümde 1 mill. zeny lik item stuff fln var ve 310k da para var
bütün dungeon ları haritaları gezdim ve çok ii gidio

eğer knight sanız bi düşünün yeni bi karakter yaratıp oyunun tadını en fazlasıyla çıkarmayı siz bilirsiniz yine
hep kesmek mi satmak kesmek ve kazıklamak mı
kararı siz verin!

defend the wrong

beat knights and crusader(yuno patch çıkınca tabii)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şimdi knightım ben satamıyormuyum bırsey ben satma özürlümüyüm abi nasıl yazıyorsunuz bunları anlamıorum ne akla hizmet yok yani merchant satabılıor knight sadece adam kesıor ıstedıgım zaman guzelce ıtem satıorum walla sorunda cıkmıor[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active
Sosyal ağlarda paylaş

:D gerçekten güzel merchantlık ama bir knight ondan çok daha güçlü orası ayrı. Yinede gerçekten oynaması en keyifli karakterlerden biri merchant, çok iyi para yapıyorsunuz ...
birde ilan veriyim benim merchant lvl41 jobda 31 leech veya tanlık yapacak kimse varsa çok makbule geçer blacksmith oluyim bir tane elemental silah yapar veririm yani ...
Sosyal ağlarda paylaş

haziranda sanirim yeni bir patch gelicke onunla harika classlar vede itemelr gelicek crusader bunlardan biri vede cok eglenceli bir class yapabilicegin o kadar cok template warki arti dancer da cok ilgin bi class job lvl 50 olup pacht i bekleyin derim size ben ole yapmyata calisiorum hatta job lvl 50 bir arkadasidma beklior =)[signature][hline]Gorlog:[i]:48/36 [i]Swordman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...