Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bertzde Türk klanı ?

DALtanyan

Öne çıkan mesajlar

yohk ole bishi :P biz turkler cok iyi anlasan insanlar oldugumuzdan beraber takilmayi sevdigimizen farkli clanlarda toplanmayi tercih edioz :P kimin ihtiyaci varmish yada kim kaybetmish lvl 3 turk klaniki biz bulalim[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Creel, 22 Mayıs 2004 16:15 tarihinde demiş ki:
yohk ole bishi :P biz turkler cok iyi anlasan insanlar oldugumuzdan beraber takilmayi sevdigimizen farkli clanlarda toplanmayi tercih edioz :P kimin ihtiyaci varmish yada kim kaybetmish lvl 3 turk klaniki biz bulalim

ahah aynen katiliyorum...
Klanimi kaybettim hukumsuzdur... :hmm:[signature][hline]"From My Rotting Body, Flowers shall grow and I am in them and that is ETERNITY!"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sizi bilmem..
Ben bir klan kurdum. Şu anda 3 türküz. 5-6 tane daha yeni başlayan arkadaşlar varki pek normal insanlar değiller günde min 20 saat kasiyolar. Bende daha yeni başladım oyunu örenmek vs. cok vaktimi aldi daha 20. level assasin olabildim. Tabi artik olay nonstop kasiş devresine gecti en kısa zamanda yükselicez umarım. Klan adi şu anda "assasins" yeni clan icin 7 gün diyolar proof of blood i satin aldim clani 3. level a gecirmek icin gereken skill point e de ayriyetten kasiyorum sadece gerekli skilleri alip kalani sakliyoruz.

Klani assasins olarak acarken deneme amacli birşey idi bir ad önerisi olan var mi ?[signature][hline]Darkened - Bartz

msn: [email protected]

[Bu mesaj DALtanyan tarafından 24 Mayıs 2004 01:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aklıma gelmişken.. bize birbirimizden başka kmse yardim edemez.. gündür cinlilerle parti yaptım diger yabancılarla yaptım ama yok adamlar cok yalan. Oyun icinde c1 update i ile birlikte yaratıkdan düşeneri komut ile lootlanamıycagı ile ilgili bir seyler okudum oyun icinde diger ppllerden boyle olursa cinlilerin farm olayi biter.[signature][hline]Darkened - Bartz

Sosyal ağlarda paylaş

general abi sana orc camp olaini animsatiyim sen sus hemen :P yok susmucam diosan :P daha fazla kirli camasirlarini dokerim :P
cinlilerin durumu hakaten kötü ya adamlar insanlarla dialoga giremedikleri icin resmen gunah kecisi ilan gercekten iyi team mateler oyunu biliyorlar oyunun buglarini biliolar olmalari ve iclerindeki azinligin bunlari kullanio olmasi (betada.. shu an bi bilgim yok..) adamlari resmen kapakladi.. gerci bazen düsünüyorumda.. bizimkiler bilse ayni buglari abusenin allahini yapmazmiydi die... bizim gibiler.. sonucta.

clan olaina cidden bisi diyemiyicem artik ust lvl turklerin hepsi guclu bir clanda olmaktan yana(kim haksizlar diebilirki?)
turkun turkle anlasamamasi olai birbirimizi tanidigimizdan.. birbirmizi abuse ediyoruz direk.. bencilligin ötesi.. durumlari
Sosyal ağlarda paylaş

"bizimkiler bilse ayni buglari abusenin allahini yapmazmiydi die."

lol çinliler melek gibi kalır biz bilsek o bugları[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zed, 20 Mayıs 2004 02:52 tarihinde demiş ki:
ekşi sözlük bone. küfürlü chat.
Sosyal ağlarda paylaş

DV ye gelince dv de oynayan bir sonradan Türk vatandaşı olan bir cinli taniyorum. 1 tane de arkadaşı vardi o da en son poi necro fenc kasiyordu ne yaptı konusmadım durmadan reskill yiyolarmiş en son acilan gz pk updateinden sonra daha da bi girmez olmuşlar.

2-3 tane cinli yapimi bot buldum caliştirmak icin bir kod gerekiyor kodu da siteden ev telefonu girerek alabiliyorsunuz sorun surda bi cince bilirkişi gerekiyor.

Bir kere config ettikten sonra sorun yok ama botlar cok fena yani bir kere daha oynıyım mı diye düşünmeme neden oldu yani o kadar fena ki quest yapıyarak para kırıyorlar başka bşi demeye gerek varmi bilmiyom :( anlayip caliştirabildiğim bir macro buldum ama o macro icinde cinlileri soda ve diger dungeonlardan kovmak lazım cunku hızlı spawn olan next target i kullanabilceginiz yerlerde calişiyor.

Klan olayına gelince bence kasiş olan şey sp para pek bir olay sayılmaz.İyi kasmaylada 3. grade bi klan kurulur.. Acik alanda iyi calişan bi macro bulsam goblin bile kesse raziyim dakkada 4 goblin kesse saatte 240 12 saatte 2880 e ordanda 15000 e yakın sp gelir bende günde rahat bi 15000 sp kasiyorum exp kasarken dert bile olmazda işte su bot olayına başlamak lazım.[signature][hline]Darkened - Bartz

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...