Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fury - PVP ( Katillerin başkenti )

alabandes

Öne çıkan mesajlar

Evet ben böyle söylemeyi uygun görüyorum (Katillerin Başkenti )
Fury serv ı artık tam anlamıyla bir PVP arenasına dönmüş bulunmaktadır.Nerde ne zaman saldırıya uğrıyacağınız inanınki belli değil.
Kimse sizin Quest yaptığınıza ve yahutta teslim ettiğinize bakmamaktadır.Onlar için as olan sizden alacak oldukları PVP xp lerdir.Bizde eskiden PVE etkinlikleri yapmaya çalışırdık ilk başlarda, ama baktik artık insanlar saatlerce bir Raid Boss uyla uğrasıp 24 de 3 sanslarının kötüye gitmesinden item alamamaktan sikayetçi durumuna gelmeye başladi,bizde o gün PVP ye başladık.Raidler artık 2. planda kalmaya başladı da diye bilirim.
Artık Fury serv ında şuan itibariyle Toplu kesim törenlerine bizde katılmış bulunmaktayız.Haritalarda önümüze Türklerden hariç çıkan herseyi ,her canlıyı,yaşayan mahlukatına kadar kesip çıkıyoruz.Arada dayak yediğimiz olmuyormu evet oluyor, bu oyunda işin aslı benim gördüğüm pvp şudur;
5 kişi yakaladımı 1 kişiyi acımadan keser,Bir raid takımı önüne 5 kişi çıkarsa biz sayıca fazlayız bunları kesmeyelim gibi bir lükse sahip değildirler.Oyunun mantilitesi bunun üzerine kurulmuş ve böyle devam etmektedir.Kaldıki ben bunun RP serv larında da aynı şekilde olduğunu düşünmekteyim.( Yanılıyorsam düzeltin )
Gerçek anlamda pvp yani Pvp Duel ler olmuyormu tabikide oluyor,yalnız ölmeye yakın arkadaşları gelip sana dalmazlarsa, eşit bir duel inanın ki pek nadir oluyor.Yakında paralı kiralık katiller bile çıkarsa ben sahsım adına söylüyorum bu serv da şaşırmam.
Doluluk oranı zaten hat safada,heryerde birbirlerini kovalayan,kaçmaya çalışan,bunların arasında Questlerini yapmaya çalışan insanlarla dolu ortalık.Bir haritada karakterinizi ortada bırakıp giderseniz bilinki döndüğünüzde o karakteriniz artık bir ölüdür.Trader lara neredeyse atla girilmiyecek vaziyette doluluk oranına sahip.

İyi olan bir şeyler yokmu :

Artık büyük pvp çarpışmaları için Kale savaşlarını beklemekte gerekmiyor,Keshatta gibi bir yere girdiğiniz anda zaten tam bir mahşer alanı gibi,dağlar tepeler oyuncularla dolu.Günde 3k dan - 6K ya kadar pvp xp alan arkadaşlarımız var.
Sözü fazla uzatmadan bu oyunda PVP yi ben gördüm biliyorum diyeni,birde ben Fury serv ına çağırıyorum.Oyunun içerisinde gerçek anlamda pvp yapa bileceğiniz ve tadını alabileceğiniz tek yer Fury Serv ıdır.
Fury serv ını seçecek olan arkadaşların ağırlıklı olarak PVP den hoşlanmalarıda ayrıca gerekmektedir,yoksa oyundan zevk alamazsınız.Yada gider PVE yapar saatlerce bir Boss un onunde cebelleşir,bir item alamadan döner gelirisiniz.
Bizde Raidler özlenmeden ,özlem duyulmadan yapılmaz.Bir Nostalji olarak gidilir nerdeyse Raidlere...

Katillerin Başkentinden tüm Hyboria ya selam olsun....
Dostum olmayan düşmanımdır,Türkün de Türkten başka dostu yoktur. ( Ben oyun içerisinde bunu gördüm ve bir okadarda Türk düşmanı )

http://www.aocturks.com
Turks Guild Fury (PVP)

Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunun olayı o ki zaten. ne güzel işte. aynısını sen de yapabilirsin biraz gözü açik oyna. adam topla falan.

onun dışında aoc de 4-5 kişinin bir çok kez özellikle onyx chambers'da 12 kişiyi falan rahatça aldığını gördüm zerg fazla bahane değil. zaten bi guild bir yeri kaparsa bir kaç dakika sonra başka guild onlari kesmeye geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

onun dışında aoc de 4-5 kişinin bir çok kez özellikle onyx chambers'da 12 kişiyi falan rahatça aldığını gördüm zerg fazla bahane değil.

şu dediğinde o kadar çok item farkı vardırki anlatamam sana.

minigamede rakibin futilez veya tribunal se kazanma şansın yoktur fury için. çünkü iki guildde de genelde pvp ciler level 4-5 filan. o itemları giydikleri sürece 1 kişi kesebilmen bile başarı.

daracık ortamlarda da aoe şov olur. bende o 12 kişilik grupta olsam heralde ilk ölücek kişi olurdum. tek critlik canım var zten.

iş o değil. zaten yeni patchle artıcak hpler. o zaman o tek atanları görücem ben :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Guildin yoksa çöldeki bedevi den bir farkın kalmıyor oyunda.
Guild yoksa zaten arkadaşta yok demektir.Bu oyun öyle 2-3 kişiyle oynana bilecek bir oyun değil...
En temizi her zaman 6 ve üstü anlaşa bildiğin bir grup bulduğun zaman oyunun tadi ozaman çıkıyor.Tek başına Çöllerde gezmenin alemi yok yani >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
pronoit said:

onun dışında aoc de 4-5 kişinin bir çok kez özellikle onyx chambers'da 12 kişiyi falan rahatça aldığını gördüm zerg fazla bahane değil.

şu dediğinde o kadar çok item farkı vardırki anlatamam sana.

minigamede rakibin futilez veya tribunal se kazanma şansın yoktur fury için. çünkü iki guildde de genelde pvp ciler level 4-5 filan. o itemları giydikleri sürece 1 kişi kesebilmen bile başarı.

daracık ortamlarda da aoe şov olur. bende o 12 kişilik grupta olsam heralde ilk ölücek kişi olurdum. tek critlik canım var zten.

iş o değil. zaten yeni patchle artıcak hpler. o zaman o tek atanları görücem ben :D

evet ya pvp lvl itemları miğdemi bulandırıyor artık. aşırı abartmışlar itemları bir denge getirsinler şu işe artık. Yada kaldırsınlar başka tür ödüller koysunlar. İsmin önüne ünvanmı olur , Özel binekler mi olur , pet'mi olur bilemem orasını...
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna bende fury de baslamıştım :) gercekten fury demek oac demek!! 4 sene wow ,3 ay warhammerdan sonra (heleki warhammer pvp oyunu olacak) pvp neymiş fury de gordum daha dogrusu genelleme olmasın world pvp neymiş fury de gordum:) daha sonra "Aquilonia " serverında biraz kastım orasıda gang konsunda pek farklı degil ama işin içinde diplomasi var biraz sakin ve kasması fury e gore daha rahat ama aoc de pvp nin kalbinin attıgı yer , karakterin şah damarının kesildigi yer tabiki fury:))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...