Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server seçimi?

darrrk

Öne çıkan mesajlar

sardius said:
uzun aylardan sonra azgaldaki wp me döndüm ve ben nası bu karakterden sıkılmışım veya haz almamışım anlamadım. herhangi bir roll de bonus problemi yok 2 aksamda anhi fulledim. renown desen deli gibi akıyor grup ve aoe heallerle. dungeon desen sürekli aranan classlardan.

k8p de ki çöküşten sonra ilk defa İC yüzü gördüm dün azgalda. 500 bonus almama ragmen atılan 77 zarla invader alammadım. artık diger sefer:)

sen iyi gormusun valla, ben bu kadar bugli bir sehir saldirisi gormedim :) Her yerden herolar kosuyor, geri kayboluyorlar, tam buldum derken choppalar kosarak geliyolar falan.

daha da gelmem IC'ye, alt kasicam :)
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece bi gold alabildim nihayet. invader corslet cıktı.
evet fuzulee dedigin gibi sehir bi işkence. buglar, lag tam bi işkence. zate yapcak bişi olmadıgı için gittim. dungeonlar locked du hep.

heleki wp nin invader set bonuslarını görünce bilmiyorum bi daha gidermiyim invader almaya. tamamen dps icin dizayn edilmiş. str,wounds ve melee crit veriyor oha:)
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
dün gece bi gold alabildim nihayet. invader corslet cıktı.
evet fuzulee dedigin gibi sehir bi işkence. buglar, lag tam bi işkence. zate yapcak bişi olmadıgı için gittim. dungeonlar locked du hep.

heleki wp nin invader set bonuslarını görünce bilmiyorum bi daha gidermiyim invader almaya. tamamen dps icin dizayn edilmiş. str,wounds ve melee crit veriyor oha:)

Sardi bence sen yol yakınken geri dön k8p'ye :D Bak hazir order gaza gelmişken sende dön:D

Dün akşam tam bir Bc gecesiydi...Hangi sc ye girsem ya feni ya pandemic cıktı karşima :)
Sosyal ağlarda paylaş

bakariz said:
sardius said:
o zaman kral şamar yedikten sora order kendine mi gelmeye basladı noldu:) girmiyorum ben bi kaç gündür cok haberim yok:)

kralınızı kestikten sonra kaçanlardansın sende sardi :P millet uyanişta sen kaçişta(:P)8-)

yoo kactigimiz falan yok. sadece azgalda ki wp mi de gearlendirme peşindeyim:P şöle toplim darkpromise ları bazı lv dropları dönecez yine:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...