Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.05 Şu ana yapılmış olan En büyük Patch geliyor

Masticore

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
1.5 gelene akdar wow a dondum kendimi cok garip hissediyorum:D asdasdasd grafikler falan çöp adam gibi geliyor , burning legion nun oldugu yerlerde bile atmosferde bir vanilya kokusu hakim :D kel thuzadı gorunce gulme krizi tuttu raidte raidten attılar beni::D

quest yaparken elemanın biri party attı bana bende kabul etmedim adam sonra bana nooob bilmemne falans aymaya başladı ben dumur tabi kaç yaşındasın diye sordum adam 9 yaşındayım dedi:D

gellll 1.5 gellll diyorum kurtar beni
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Seru said:

Masquerade said:
ben şeyi anlamadım;

patchden sonra herkese level 50 char açma hakkımı veriliyor yoksa level 50+ char varsa class change mi?

class change degil, eger level 50 ustu karakterin varsa tekrar farkli bir sinif olarak oyuna baslangici 50 yapacak sekilde 1 defaya mahsus bir karakter daha acabiliyorsun.

sevdim bunu barbar dan baymıştım
bi assasin yada ranger denerim o zaman gelsinde şu patch bekle bekle gelmiyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar,

aoc a donmeye niyetli olan bircok kisinin duygularini dile getireyim, 1.5 patch inden haberim var, buyuk bir degisiklik gelicekmis oyuna. size zahmet, kisacik bir ozetler misiniz patch i , neler degisiyor, neler geliyor ozellikle.

Simdiden tesekkur.

edit : ilk sayfaki linki okudum uzun sure, ama siz oyunda uzun suredir kalanlardan fikir almak daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi ben de dönmeyi düşünüyorum aoc'a

ama sorularım şunlar

1) geçen yaz bırakmıştım acep silmişler midir charımı? 80 BS vardı
2) BS class'ı hala iş yapar mı gideri var mı?
3) Büyük ihtimalle zamanında birlikte oynadığım insanlar bırakmış olacağı için acaba server değiştirmek mümkün müdür? her daim ekşınlı server var mıdır? Herhangi bir serverda oluşumumuz var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

yok silinmemiştir
Bear shaman şuanda oyunun en iyi class'larından biri
Server değiştirme yapıldı bir ara bedava'ya ama şuanda yok. Paralı değişim olucak diyorlardı kapatırlarken. Heralde yakında koyarlar

Draeden'in sorusuna beta'da oynuyanlar varsa onlar cevap versin onun haricinde ne desek yalan olur. Tam bir kapalı kutu. Yani Yenilik demek bile yanlış olur yapılanlara. Baştan yaratmışlar ama iyi mi kötümü olucak görücez. 1.05'ten önce başlamanızıda tavsiye etmem. Bear shaman iyi suanda ama 1.05'te ne olacak bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oynayan arkadaşlarım var,test serverinda,dediklerine göre,yeni instancelar,yeni bir pvp mapi ki,old tarantianın hemen yanında,ayrıca class dengesini çok iyi şekilde oturtturduklarından bahsediyorlar,ortalama 3-5 günde bi 120-130 mb patch geliyormuş,ayrıca skill-stat değişimleri,güncel mmorpglere benzeyecek denilmişti,o ne alemde hala bilgim yok,ama oyundaki her itemin bir işe yarayacağını,yani ticareti hareketlendireceklerinden bahsediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...