Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

QuestNet - QI

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

disikurt said:

paticiki ne sanıyorsunuz demişsiniz ilk defa girdim ama ettiğiniz hakaretler ve uslupla kendinizi gösteriyorsunuz . haksız bir şekilde suçlanan şirketimi savunmak istedim . sizin farklı fikirlere hiç mi hoşgörünüz yok ben yanlış yerdeyim o zaman .

arkadaşım sen de bizi dolandırmaya gelmişsin "eyvallah bacım buradan gel" diye ardımızı mı açsaydık sana?

bak böyle daha rahat girer diye domalalım da

bırak allah aşkına ya git kenar mahallede sat satacağını bizim sen ne kadar kudursanda bizim karnımız tok

enayi mi yazıyor alnızda?
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

disikurt said:

paticiki ne sanıyorsunuz demişsiniz ilk defa girdim ama ettiğiniz hakaretler ve uslupla kendinizi gösteriyorsunuz . haksız bir şekilde suçlanan şirketimi savunmak istedim . sizin farklı fikirlere hiç mi hoşgörünüz yok ben yanlış yerdeyim o zaman .

arkadaşım sen de bizi dolandırmaya gelmişsin "eyvallah bacım buradan gel" diye ardımızı mı açsaydık sana?

bak böyle daha rahat girer diye domalalım da

bırak allah aşkına ya git kenar mahallede sat satacağını bizim sen ne kadar kudursanda bizim karnımız tok

enayi mi yazıyor alnızda?

siz nezaketten anlamıyorsuznuz nelerden anladığınız yazılarınızdan belli oluyor . hayatınız bunlardan ibaretse anlamanızıda beklemek hata.
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

siz nezaketten anlamıyorsuznuz nelerden anladığınız yazılarınızdan belli oluyor . hayatınız bunlardan ibaretse anlamanızıda beklemek hata.

kusura bakma ama beni şaapmaya gelene de nezaketle yaklaşamam

bence disikurt kesin dolandırıcı mafya

##linç oyu: disikurt

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f5/Leo-frank-lynch-law-cartoon.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

disikurt said:

kusura bakma ama beni şaapmaya gelene de nezaketle yaklaşamam

bence disikurt kesin dolandırıcı mafya

##linç oyu: disikurt

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f5/Leo-frank-lynch-law-cartoon.jpg

vay be nben neymişim de haberim yok muş . nerden anladın öyle olduğumu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...