Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Operaya gitmek ya da gitmemek..

Sam Aiken

Öne çıkan mesajlar

ya o deil de prömiyerler dısında genç neslin takım elbise giydiğini bildiğin gormedim (ukalalık gibi olucak ama 6 yasından beri operaya goturulen,sonra sevip kendi iradesiyle gidenim).tabi kaç yasındasın bilmiyorum ya da kız arkadasın nasıl bir bunye ki takım elbise zorunlulugu var anlamadım. bi de ne izlediniz??=)
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:
ya o deil de prömiyerler dısında genç neslin takım elbise giydiğini bildiğin gormedim (ukalalık gibi olucak ama 6 yasından beri operaya goturulen,sonra sevip kendi iradesiyle gidenim).tabi kaç yasındasın bilmiyorum ya da kız arkadasın nasıl bir bunye ki takım elbise zorunlulugu var anlamadım. bi de ne izlediniz??=)

şöyle söyleyim akrabaları oynayan şahıslar olduğu için ve onlar ile tanışmam gerektiği için tek düzgün elbisem olan ve asırlardır dolabımda duran takımları çekmem gerekiyor idi(ki ben üstüne şeftali suyu dökerek ortadan kaldırdım o durumuxD) gayet salaş gittim ilk izlenim önemli tabi:P şaka bi yana 2. gidişim yavaştan hoşuma giderse yandım opera xD le boem gibi bir şey idi galiba ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Sam Aiken said:
hayatı boyunca lisede bile takım elbise benzeri bir şey giymemiş bir adam olarak ve en uç noktaya kadar giymek istemeyen bir birey olarak evet kız arkadaşım öldürmek istiyor beni benzeri bir yardım çağrısı idi bu sonuçta nefret ederim giymekten abidik gubidik kravat vs ceket meket boooooooooooook gibi tatmin oldun mu conem?

Arkadaşım.

Bir operaya gitmemek için bu kadar çaba sarf edip bu kadar karakterinin analizine girdiysen ya 15-18 ya da 40-50 yaşındasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...