Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi MMORPG'i oynamalı?

mayfer

Öne çıkan mesajlar

selamlar..
son bikaç gündür lineage 2 mi oynasam, star wars: galaxies mi oynasam diye düşünüyorum. bunlardan biri ya da ikisini birden oynamış insanların tavsiyelerini bekliyorum.

şimdiye kadar benim görüşlerim:
1) lineage'de az çeşit var ama ad&d dünyası daha çok hoşuma gidiyo. pvm ağırlıklı.
2) SWG'de çok çeşit var ve özellikle jump tp lightspeed eklentisi ile çok süper olacak, fakat dongeon gibi pvm yapıcak pek eğlenceli yer yok sanırım.

bu iki oyun hakkındaki görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim. yanlız sadece bu iki oyunu soruyorum, lütfen world of warcraft'i ya da everquest 2'yi bekle gibi şeyler söylemeyin :)

teşekkürler[signature][hline]The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who attempt to poison, and destroy my brothers! And you will know My name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
şuan için bence 2tane oyun var oynanacak daoc ve ragnarok.
Ragnaroktan cok daocu seviceğini tamin ediyorum.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Eğer bir Star wars fanıysan swg olabilir ama onun dışında oyundan sıkılabilirsin gerçi uzun süredir girmiyorum ama aradıgını bulamayabilirsin.
Lineage ise zamana ihtiyacı var suan cok yeni ama oda daoc gibi güzel bir oyun olacak ama şuan girmek bence zaman kaybı.
En yerine oturmuş oyun daoc rvr sistemi dungeon raidleri allianslar vs vs süper bir ortam sağlıyor.
Bunun yanında horizons var dragon olmana olanak veren sanırım tek mmrog yapısı oynanışlığı süper özellikle craft sistemi aşmış forumlarda aratırsan Thalion sanırım anlatmıştı craft sistemini bukadar olur ama oyunun tek eksiği pvm üstüne dayalı olması gerçi ilerde pvp açılacak deniyordu ne oldu bilmiyorum pvp olmaması bein sıkmıştı.
Ragnarok 13milyon verip veya geçen ayın lvlını alıp girebilecğein bir oyun 2d lvl base sistemi alınmış biraz değiştirilmiş kanımca oldukça başarılı bir oyun forumlara yazılmıştı en çok kullanıcısı olan mmrogmuş ayriyetten son olarakda çizimler l2 deki gibi manga bir nevi anime görünüşlü.
Karar senin.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle daoc oynama bence
her gelen patchle oyunun b.kunu cikartiolar
ha eger ben zaman harcamak,kaptirmak istiyorum diosan direk daoc a basla....
oyundan zevk alabilmek icin gittikce daha fazla zaman harcaman gereken bi oyun olmaya basladi daoc..
pvp sistemi guzel olsaydi biraz shadowbane oyna derdim :)
lvl almasi kolay karakterler guzel skillemesi zevkli..tek sorun pvp azligi
daha cok guildvsguild var...
dun risk your life die bi oyun test ettim msl open beta hala,hepsi birbirinin ayni bu mmorpgler
ne kadar zaman okadar roxxorn...
direk sildim lvl6 olduktan sonra....[signature][hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Peach_Riza, 20 Mayıs 2004 23:40 tarihinde demiş ki:
Swg ve DAOC u gordum ama abuk subuk geldi yani bilmiom Uodan baskasi pek sarmadi valla 5 senedir oynuyorum hic bir zamanda sikmadi vallaha ne diyim daha UO RLZZZZZZZ :P

hic uo oynamadim ama uzun süre,daoc shadowbane oynadiktan sonra uoyu gorunce gülmüstüm direk.[signature][hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

pvp istiyosan lineage :)

swgdeki gibi uzerinde storm trooper armorla dolaşan adamın imperial oldugunu bildigin halde saldıramama sorunun yok :) istedigine istedigin yerde saldırabilirsin yada sana saldırırlar

özellikle chronicle 1 ile oyun çoşacak
castle siege falan geliyor[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Zed, 20 Mayıs 2004 02:52 tarihinde demiş ki:
ekşi sözlük bone. küfürlü chat.
Sosyal ağlarda paylaş

Laa everquest diyorum gel harika ötesi bir oyun God larla savaşıyorsun ortalama hepsinin 500k hp si var

öldürmek için 7 8 saatini harcıyorsun raidler yapıyorsun bunu pazar alanında kendin trader mod a geçerek satıyorsun harika oyun şittedle tavsiye ederim[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
Click Me And Type Something
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...