Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 nisan

Aiko

Öne çıkan mesajlar

Biyoloji hocamız yakın zamanda bi araba aldı, şahin'i vardı yıllardır, bizden önce de varmış senelerce, adam öğretmen maşıyla tabi zar zor bi araba aldı yakın zamanda. Neyse, her zamanki gibi hocadan 2-3 dk sonra girdim derse (bu benim özelliğimdir, öğretmenler zilinden önce çıkmam yukarı :P ), o da sınavları okumuş notları açıklamaya hazırlanıyor, girdim hocam pardon falan, gayet soğukkanlılıkla

hocam geçmiş olsun nazar değmiş arabaya
dedim, adam afalladı bi an, gayet sakin takılıyorum ben sıradaki kitapları kurcaladım falan nolmuş dedi, dedim hocam yusuf hoca (müdür yardımcısı) falan sizin arabanın başına gidiyorlardı, galiba ayten hoca (edebiyatçı) geri yanaşmak istemiş tutturamamış sürtmüş biraz (yanlız bunları söylerken soğukkanlıyım, sakin, gülmeden, acayip inandırıcı), çamurluğun boyası kalkmış, sol arka far da çatlamış mı kırılmış mı tam göremedim onu derse girmişsinizdir diye yukarı çıktım hemen dedim, adam bi kızardı, kalktı gider gibi oldu sonra sınıf gülünce falan içi rahatladı :D

ilk defa adam gibi bi şaka yaptığımızı hissettim, böyle daha zevkli :D
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:
fede said:
lan hiç sevemedim şu 1 nisanı ya

hayır kim buldu bi karşılıklı gelsek çok temiz şaka yapacam da ütopik tabi.

yarın devamsızlık hakkımın kalmadığı ingilizce dersine gitmeyip hocaya apriiiiiiiiiiiiiiiiilllll 1 diye mail atmak istiyorum da o amerikalı naif adam beni ilk gördüğünde şraklı nah çekerse diye de korkuyorum. oha lan hayatla ilişiğim kalmaz o vakitten sonra.

ahahahuahuahsuhdaushdausdhaushduas xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...