Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asus N10j laptop

Maedhros

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
merhaba,bende gecenlerde netbook aldım(samsung nc10) ve dusuncelerımı paylasmak ıstedım.
1-bence bir netbook ıcın 1000 ytl fazla.
2-12 ınc bence kullanıslı degıl netbook ıcın,mobılıte onemlı oldugundan tavsıyem 10.2 ınc olanlardan bırını almanız.burda ıkı guzel secenek var asus 100h ve samsung.
3-paylasımsız ekran kartı netbooklar ıcın gereksız,eger oyun oynamayı dusunuyorsanız netbook secımını gozden gecırmenızı onerırım,film izleyeceksenızde ıntel 950 ıle 720 pixellıklerı sorunsuzca ızleyebılıyorsunuz paylasımsıza gerek yok.
bunlar tamamen bendı kısısel fıkrım,eğer begendıysenız benım fıkırlerım asla sizi engellemesın.iyi geceler dilerim.
ayrıca aşırı agır,zaten normal notebooklar 1,8 kg a dustu.
Sosyal ağlarda paylaş

nc10 1.20kg felan..

ben de tavsiye ediyorum, cok kullani$li kesinlikle. yani netbooklari tavsiye ediyorum anlaminda..

oyle super performans gerektiren seyler yapamiyorlar belki ama internete rahatca ula$tiriyorlar, 720p ye kadar hd videolari cali$tirabiliyolar falan filan...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten 12.1" dediğin senelerdir "laptop" olarak pazarlanan şeyler, Atom çıktı Netbook kavramı çıktı diye oraya sokmak bence anlamsız. Netbook dediğin gerçekten defter gibi falan olmalı, 9 veya 10", pili en az 3 saat giden, ekran kartı diye bir kavramı olmayan falan.

Oyun oynamayı, Vista kurmayı falan düşünüyorsanız 12.1" veya 13.3" laptop alın, yoksa da pil ömrü ve mobilitye önem verin bence en çok, bir de biraz güzel görünsün yani, bankamatik ekranı gibi de olmasın. Babamda ve dayımda NC10 var, 5-6 saat gidiyor pili, tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...