Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW'a geri dönüş

ermynorac

Öne çıkan mesajlar

yaklaşık bir sene aradan sonra WoW'a geri dönmeye karar verdim.

yeni bir account aldım. herşey 0.

level 55'e kadar dreanei shaman yapıp 55 olunca bi death knight açmayı düşünüyorum.

bir kaç sorum olacaktı.

1- normal serverda level 55 yaparsam bahsettiğim shamanı, açacağım death knight ı istediğim serverda açabilcek miyim? yoksa sadece normal de açmama mı izin verecek. açıkçası normal serverda oynamak istiyorum ama olurda 55 oluncaya kadar pvp oynamaya karar verirsem bi sorun olurmu öğrenmmek istedim.

okuduğum kadarıyla death knight için server restriction kalkmış. accountta 55 varsa yeterli deniyor ama Pvp/normal durumundan bahsetmiyor.

2- Hangi normal serverda oynamamı tavsiye edersiniz? (alliance)

3- Death Knight çok mu oynanıyor? ortalık DK lardan geçilmiyor mu yoksa bi dengeye kavuştu mu?

ekleme
4- DK ve inscription profession u güzel bir ikili oluşturuyor mu? wowwikiden okuduğum kadarıyla iyi gibi ama oynayanlardan fikirlerini duymak istedim. DK ile hangi proflar iyi?

şimdilik bu kadar :) teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:
ortalık dk dan gecilmiyor yanlız. açıkcası main karakter olarak dk oynamanı tavsiye etmem. ha cok iyi dps, harika tank, pvp de imba ama cok war ortalarda guild falan bulman problem olabilir.

üzüldüm açıkçası. oyunu tekrar oynamak için tek nedenim DK gibi. yeni profession, yeni class, yeni yerler. tamam işte :) BC zamanı Dreanei de oynamamıştım. hiç bilmiyorum yerlerini falan.

jewelcraft ta hiç denememiştim. şimdi drenai-shaman jc almayı düşünüyorum. yepyeni bir oyun gibi gelecek inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

ozkolous said:
valla şöle söyleyeyim hellfire a geçtiğinde genellikle bütün dungeon grupları 4 dk + 1 healer (ha bunun dışında 4 dk kalan bi sürü grup var)

valla ben dk yı 58 de bıraktım hunter kasıyorum tabi pri ve shamanı 80 ledim önce gecen sp ve ub yaptık 4 kişi tank pala-retri pala-resto dru-mm hunter rahat rahat yaptık lvl lar 63-64-64-65 di
Sosyal ağlarda paylaş

-Neiloth- said:
abi yukardaki postu 5 kere okudum,konuyla bağlantısını anlayamadım.
ya sen post başına para alıyosun ya da benim uykusuzluktan kafam çalışmıyo hadi iyi geceler

arkadas demiş ki her taraf dk bende diyorum ki sadece dk yok baska charlarda var ve rahat rahat kasılıyor onlarlada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...