Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epiphone Les Paul Gothic

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Bu gitarı deneyen ,çalan var mı?

Varsa tonu nasıl? necki nasıl kalın mı ince mi rahat mı? sololar için iyi mi?

bir de Fretlerde işaret yok sadece 12. de var, nasıl mesela 2. perdeden 18. perdeye atlayabiliyorsunuz?

hadi bakalım :)

EDIT: Bu arada Lespual yazmışım , mesajı göndere bastıktan sonra farkettim. artık çok geç. Kusura bakma Les Paul amca :) [edit]/Yok canim oole bisi :)/Volf[/edit]

[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 19 Mayıs 2004 23:50 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Volfied tarafından 19 Mayıs 2004 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Denedim çaldım ettim rahat bi alet. inlay sorun falan değil, kendi gitarımında 12. perdesi inlayli sadece. klavyenin seni gören kısmında beyaz dot lar zaten var. Sadece pickguard ı bana olması gerektiğinden daha farklı yerleştirilmiş gibi geldi, gibson modeliyle karşılaştırınca. Ama o elime aldığıma has bi kabızlıkta olabilirdi.

Tahmin edersinki neck de biraz kalın. Tonu orjinalinden çok uzak değil. Zuhale gidip 600 700 dolar vermeyi planlamıyosun umarım (en son baktığımda bu civardaydı galiba)

Bu arada site da klavye için ebony der, aldatmasın seni. ebony değil, rosewood. hatta ebonileştirilmiş rosewood diye geçer bazı yerlerde ama yalan.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu les paul gothicin music123 deki fiyatı 450 dolar,

sanmam ki burda 300 dolar falna olsun.
burda 600-700 civarındadır bence de

ya burda iice deneyip americadan getirtmeyi düşünüom fakat americadan gelenle benim çaldığımın aynı olma ihtimali %10 falan . Belki daha ii gelir belki çok sıçış gelir ona korkuom[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Getirticeğin daha iyi gelir gelmesine ama shipment + gümrük (100 doları aşan mallarda vergi geliyor) eğer taban fiyat zaten 450 ise sana hemen hemen aynı fiyata patlıyor. Belki 20 dolar daha ucuza gelir. Music123 için geçerli olan bu enazından. Ama tozlanmamışını almış olursun, zuhaldekiler milletin elinden geçip duruyor nede olsa.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 20 Mayıs 2004 19:17 tarihinde demiş ki:
bir arkadaşım kullanıyor epiphone les paul gothic gayet memnun.tonlarının sert olduğunu söylüyor.gitarı elime aldım ancak amfide denemedim hiç.ancak klavyesi rahattı.
Benim o sanırım? :)[signature][hline] Xarsyon Soulforge Ice wizzy of kay
Coming soon Proxa The gimp Mercanery
Sosyal ağlarda paylaş

şöyleki aslında sesi biraz daha sert . yani tonları ibanez ve esp ye ıraksamış. klavyeside normal bir les paul den daha yumuşak gibi. ama esas olarak gothic olması tonlarından vs sinden değil görünüşünden kaynaklanıo. fena diil güzel gitar:)[signature][hline]
kimse.... ya da sadece biri..gözlerinin içine bakan biri!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...