Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

accound blocked yardım

epeios

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar sabah oyuna girmeye çalıştım başaramayınca siteden baktım ve account blocked diyor ve mail gönderdik diyor ama mail daha elime ulaşmadı, neden blok landı tahmi,n edebiliyorum 12. ayda ilk üye oldugum zaman 1 aylık bedava oyun hakkından sonra ödeme yapmak için girdim baktım ödeme yapılmış gözüküyordu ve oynamaya devam ettim arkadaşlara sordum sanırım burdada sordum ben bi ödeme yapmadım kart nasıl olur dedim kimse cevap veremedi en son bu ayın içinde de 1 aylık bir ödeme daha yaptım yani 3. ayın ortalarına kadar active gözüküyor. zaten şuan sitede sadece o kasımı görebiliyorum işte
5.3.2009 active yazıyor yeşilrencte
ama hemen altında
7.12.2008 charge back kırmızı renkle yazıyor

yukardada anlattığım gibi sanırsam son ödememi geçmişe sayıp tekrar ödeme yaptıgımda 5.3 te açılacak gibime geliyor.

acaba bu konu böylemi eğer böyleyse ben şimdi geçmişe yönelik ödeyemezmiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

OogahBoogah,
ha accound ha account, biliyosan yardım et adama, trolluk yapıyosun başka bişey diil.

neyse soruna gelirsek,
Eğer ödeme yaptığın kredi kartı kendi üzerineyse parayı geri çektirmişsin aylık yaptığın ödemeyi, buyüzden blizzard ta accountu bloklamış..başkasının kredi kartıyla ödeniyosa o kişi, bankanın yaptığı ödemeyi geri çekmesini istemiş olabilir hani takasla falan aldınsa, ama yapacağın şey basit, tabi cevap almak için biraz bekliceksin..Blizzard billing supports a mail atarsın, bankadan kaynaklanan problemler nedeniyle bilgim dahilinde olmadan ödeme geri çekilmiş diye, yeni bi kredi kartıyla , ödemesi geri alınan ayların parasını yatırıcanı falan söylersen , ssana yeni kredi kartıyla ödeme yapman için şans tanırlar.ödemeyi yapınca 3-5 gün içinde açarlar, hemen açmıyolar çünkü, veya açmıyolardı en son ...
bu şekilde çözülmesi lazım problemin .
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Devilmanta said:
malesef öyle türkiye irtibat bürosu gibi bir şey yok. Ayrıca ingilizce ne kadar açıkladın bilmiyorum ama mantıklı birşeykilde anlatırsan senden tekrar para almak için can atacaklardır ben eminim.
Bence oyle dusunmuyorlar 3 gun ugrastim ceza bitmeden acmiyorlar ban ida iptal ediceklerini dusunmuyorum:( yani pek iplemiyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...