Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drood,Shaman;Lock or Mage?

sdexsde

Öne çıkan mesajlar

@nihlathak

Mage'lere daha hiçbir kayda değer 3.1 değişikliği gelmedi, normal yani magelerin geride kalmaları. Hele hele spirit konusu tam efsane, nerdeyse ulduarda ki her itemde ağır spirit yüklemesi var ama uyunda spirit'i sadece mana regen için kullanan tek sınıf mage şuanda. Eeee ben spiritsiz set istiyorum, ona göre dps yapıcam desen oda yok.

Yani adamlar daha 3.1 konusunda mage için çalışmaya bile başlamadılar gibi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

brutality said:
Shaman alt kasmayı düsünüyorumda bende neden 40 tan sonra zewklenıo? mail giymesinden dolayı mı ? bide lvl kasarken melee mi olsak yoksa elemental mi ?

stormstrike geliyo heralde o yüzdendir^^

de mage kasım dedim gene sıkıldım yaaa shamanla lvl 10 larda oynarken bile sıkılmamıştım -.^
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
toggie said:
30'dan sonra alırsın zevkini wf gelince. mounta da 30'da biniliyo artık oooooh.

Shamanımı o mantıkla kasmıstım gerci binek yoktu ozaman hala 40ta alınıodu ama 30 olduumda yasadıım hayal kırıklıı rezil bişidi. WF gelmior evet idda ediorum Storm Strikeın yoksa o WF 3 Mobda 1 gelio.İnsanı hayattan sogutuo. Sonrasında Dualwield alıosun biraz güzel oluo aha ezdim aha dps koydum lol herkesi kesiorum derken 50 oluosun ve combat suan dönüo low lvlda hit rating itemı olamamasından kaynaklı
Orc 51 shaman WPLde elinde 2 tane BALTA! varken
Dodge miss miss miss parry parry miss miss dodge dodge Beyaz dmg (oh) 1 tane daha beyaz dmg wf mob yerde.Benim anlamadıım Sub rogue kasarken hiç bir sorun yasamadıım WPldeki ayılar shaman görünce nie prot warrior kesilio nie %65 Avoid sahibi oluolar. Yani sunu dicem shamandan uzak dur eger sinirli bi yapın varsa. ha su var 70 kusur olursun elemental olursun ozaman hayat güzel onada bişi demem :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...