Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silah seçimi

Popeye

Öne çıkan mesajlar

yoo cok mp yemiyo benim ok , manam 1 saatte anca bitiyo :)
full ss oldurursen bi mobu asla kar edemezsin bowla farm mantigi az ssle kar etmektik 10k ssle 220-250k para yapiyorum
ha bow kotu degil solo oynucaksan bowdan baska sansin yoktur savasci olarak obur turlu 4 5 yaratiktan sonra oturur hp tazelersin ustunde comp armor ile bi anttan ki kendine koyu mavi olan bi yaratiktan 120 dmg yiyen insanlar var bizim clanda kafayi yiyodu bugun solo oynuyamiyorum diye 12 13 yaratik sonra otorup dinlenmek zorunda kaliyodu ve bi ant 13 sn suruyomus sıkıntıdan test yaptı eleman kısacagı savasciysan 40a kadar en rahat solo sekilde hangi classa gecicek olursan ol BOW la kasmak en rahatıdır 40dan sonra yolunu belirlersin ve en iyi parayi dwarfdan sonra bana gore dagger kullanicilari yapiyor o yuzden su an cogu 43+ pw ve aw de c grade top itemlar var[signature][hline]www.dragonsfamily.com
Sosyal ağlarda paylaş

sen sus pis irkci turk dusmani insan :P saka tabide :)
burn seni senin lvinden usuk lvl bi magein sleeple kestigi rivayeti dorumudur?
hehe :) eger sleep hakkaten direkt etkiosa acidim size :) az kaldi az yarın olmadi ondan sonaki gun 30 olucam ondan sonra archer katletcem bol bol :) tabi pvp deil :P bosunami de actik sinsice arkasindan yaklasip sleepi basttimmi archer marcher kalmaz :P[signature][hline]
Frostfel Dark Elf Mystic On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fenasi, 13 Mayıs 2004 17:02 tarihinde demiş ki:
... Arkadaşım 29 Knight'taki tüm itemlari satıp parasini archer char acıp ona verdi ve lvl 29 olmasi sadece 4 gününü aldi ..

nasıl yapmış bunu? biz 1 aydır archer kasıyoruz anca level 28 olabildik?

yahu hesap ortada toplam 280 mpniz var, her bir ok atışı 5 mp götürüyor (DE bow ile), bir lirieni oldurmek icin 4 ok atışı gerekiyor. Bir lirein 260 XP veriyor. Bu %0.04 arttırıyor level için hesaplayın işte kaç tane oldurmek gerekiyor.

her %2de mutlaka oturup dinlenmelisin.
her %6-%8 de şehre gidip 2k ok almalısın (2kx4=8k para onada yanıom)

yani ok yalan. oynaması zevkli sadece. Yinede yemişim böyle aşkın ızdırabını diyerek dagger aldım gecen gün (assassin knife) çatur çutur kesiyorum şuan yaratıkları.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 25 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard

[Bu mesaj karakedi tarafından 14 Mayıs 2004 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 14 Mayıs 2004 10:49 tarihinde demiş ki:
nasıl yapmış bunu? biz 1 aydır archer kasıyoruz anca level 28 olabildik?

yahu hesap ortada toplam 280 mpniz var, her bir ok atışı 5 mp götürüyor (DE bow ile), bir lirieni oldurmek icin 4 ok atışı gerekiyor. Bir lirein 260 XP veriyor. Bu %0.04 arttırıyor level için hesaplayın işte kaç tane oldurmek gerekiyor.

her %2de mutlaka oturup dinlenmelisin.
her %6-%8 de şehre gidip 2k ok almalısın (2kx4=8k para onada yanıom)

yani ok yalan. oynaması zevkli sadece. Yinede yemişim böyle aşkın ızdırabını diyerek dagger aldım gecen gün (assassin knife) çatur çutur kesiyorum şuan yaratıkları.

eger sana 0.04 veren yaratikta kasiyorsan kaldir at o bowu :) giant leechlerde kas kaldiki yaptigin hesapla olmuyor ama mesela benimde 700 kusur mp var her bi ok 5 mana aliyo her thunderwyrmde 10ss le ölüyo buna gore benim max 15-16 wyrmm oldurup %1.6 alip oturmam lazim ama manam bitene kadar min
%5-6 aliyorum okcugu dedigin moveshot yaptigi icin ve bir oku attiktan sonra diger oku hazirlayana kadarda bir sure gectigi icin manan surekli yenileniyo 2k ok olayina gelincede lvl15i gecen herkes wolf collar questini yapsin 2k okta o tasir sadece oklari almak ve koymak icin kullanicagin icinde gunde 1 kez beslesen yeter[signature][hline]www.dragonsfamily.com
Sosyal ağlarda paylaş

ari bana 0.4 vere yaratık ile en cok adena kazanıyorum. o yüzden onlarla ugrasıyorum hala. daha az ok harcayarak maksimum para o şekilde geliyor.

gastra bow aldıktan sonra leechlere gittim ve 5 atışta olduruyorum, 5 oktan fazla atış yapıyorsam para kazanmak için uygun degil gibime geliyor. cünkü yaratıkların her seferde para düşürme gibi laışkanlıkları yok :(

şuan mithril mage set, gastra bow ile geziniyorum. yakında birde manticore set alıcam ondan sonra yüksek level yaratıklara dogru akıcam :)

zate level 31 olmak üzereyim, daha ne isterim :P[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Gustin - Lvl 30 Elf - Scout
Sosyal ağlarda paylaş

ari: benim beslemem gereken 3 farklı karakterim var o yüzden money farm yapmak zorundayım şimdilik :)

digerlerinin ihtiyacları az çok karşıladım zaten, archerıma manti set aldıgım zaman oyun benim için başlıyor olacak :P şuana dek işkence gibi idi.

ps: neercrawler-frak fdemişsin, neer crawler ve ghoul crawler avlıyorum çok insan domadıgı sürece, ama frakı bimiyorum o nedir nerede avlanır? güzel lootu varmıdır? thx in adv.

[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

[Bu mesaj karakedi tarafından 18 Mayıs 2004 16:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehe yanlış yapmışsın bence,

+300 mp bonusu var mage mithril setin, hiç durmadan gün boyu solo yapabiliyorsun sadece ok atıp koşarak. öbür tülrlü oturup dinlieniyorsun anlamsız bir biçimde.

manti set ise cruma towerda grup bulabilmek için şart haline gedi bizim serverda, zaten iyi mdefi var ne olsa alacaz eninde sonunda simdiden dursun bi kenarda zararı olmaz :)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu görünüşünü boşverin,
300 mp veriyor alet :) gece gündüz solo yapabiliyorsunuz :P

bayaa para kazandım mitril mage set sayesinde. tavsiye ederim.

zaten level 32 olmak üzereyim, olunca manti alıcam bunu satip sonra direk pvp :P[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

bende boyle diyordum
ama iki tane 36 gelip aklimi alinca fikrim degi$ti :P
$imdi kasiyoruz bakalim olumune nereye kadar gidecek bilemiyorum
40 blade dancer oldum bi bok degi$medi oyunda degi$en tek $ey kestigin moblarin lvli[signature][hline]Cruma group lf a healer a tank and 6 dds
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 12 Mayıs 2004 19:38 tarihinde demiş ki:
pff illa bow kullanacaz yani :)

PW olana kadar bow diyosun kısaca ? :)

ok büyük sözü dinleyelim ehe

saolasın

Popeye hocam ben daha iki gun evvel Elf Scout actim BOF la catir catir lvl aliyorum ve hic de canim sıkılmıyor... Bu arada iki gun evvel actiim karakterle 14 saat anca oynamisimdir gozumu kapatip acincaya kadar 16 oldu ben muhabbeti seven bi adamin sit/stand araliinda milletle muhabbete daldiimda cok oldu :)

Bence Bow olayi guzel ama para kasacaksan bow'u eline alma derim :hmm:[signature][hline]"From My Rotting Body, Flowers shall grow and I am in them and that is ETERNITY!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...